Ocenění sportovců

Vsetín ocení nejlepší sportovce města

V pondělí 26. února se na Maštaliskách dočkají ocenění z rukou vedení radnice nejlepší sportovci a sportovní kolektivy města Vsetína za rok 2017. Budou mezi nimi zástupci nejrůznějších sportovních odvětví jak v kolektivních tak individuálních disciplínách, ale i trenérská osobnost roku.
Platné návrhy do letošní ankety o nejúspěšnější sportovce města podalo patnáct sportovních organizací a 39 občanů. Nominacemi a sportovními výkony, kterých v minulém roce sportovci dosáhli a skvěle tak reprezentovali svůj klub a město, se zabývala Sportovní komise Rady města Vsetína.
„Členové sportovní komise se rozhodovali na základě předem známých kritérií, kterými jsou zejména účast a umístění na mistrovství ČR, účast a umístění na mezinárodní soutěži a reprezentace České republiky. Doporučené stanovisko bylo projednáno radou města a výsledky budou oficiálně zveřejněny 26. února, kdy si sportovci převezmou ocenění a finanční dar,“ uvedla místostarostka Simona Hlaváčová.
Radní se nakonec rozhodli ocenit všech dvacet nominovaných sportovců v kategorii mládežnických jednotlivců a tři ze sedmi nominovaných jednotlivců z řad dospělých. Ocenění se dočká také jeden ze šesti navržených kolektivů v kategorii mládeže a jeden ze dvou nominovaných týmů dospělých. Cenu obdrží i jedna trenérská osobnost.
Vyhlašovat se letos nebude Sportovní osobnost a Cena Fair play, do kterých nebyly doručeny žádné nominace.
S konkrétními jmény nejlepších sportovců a sportovních kolektivů, jejich dosaženými výkony, a také s trenérem roku vás seznámíme po slavnostním ocenění v úterý 27. února.

You may also like...