Běh a hubnutí

Běhejte za hezkou figurou. Kolikrát týdně?

Většina z nás se snaží dohnat to, co jsme zanedbávali poslední měsíce, a sice chceme zhubnout nadbytečná kila, která nás trápí od vánočních svátků. V současné době si mnohé ženy platí své osobní trenéry, ale jiné nechtějí vyhazovat peníze za službu, kterou možná nevyužijí nebo kterou nestihnou využít. Jiné ženy však vědí, že existuje jiný způsob, jak rychle a efektivně zhubnout, a to dokonce zdarma. Tím způsobem je běh, který se dnes řadí k těm nejoblíbenějším sportům. Mimochodem, dokáže vás dostat během měsíce do formy.

Běh se dnes řadí k těm nejoblíbenějším sportům, čemuž se však nemůžeme divit, vždyť se jedná o sport, který vás během jednoho měsíce dokáže dostat do formy, pokud tedy dodržujete jistá pravidla. Stejně jako každý jiný sport, tak i běh má své zásady, které je třeba dodržovat, pokud toužíte po rychlých výsledcích.

Pojďme se na zásady týkající se běhu.

Kolikrát týdně se vyplatí běhat?

Abyste docílili rychlých výsledků, doporučujeme běhat minimálně čtyřikrát týdně. Je dobré svůj týdenní plán zpestřit jedním dnem volna, během kterého dojde k regeneraci svalů a celého těla. Zbylé dva dny volte jiné způsoby cvičení, jako je například jóga nebo plavání. Jedná se o sporty, které vás rychle protáhnou a které odeženou všechny negativní myšlenky z vaší hlavy.

Jak dlouho běhat?

Důležité není jenom kolikrát týdně se vyplatí běhat, ale důležité je taky to, jak dlouho budete běhat. Odborníci doporučují chodit běhat minimálně čtyřikrát týdně s tím, že budete běhat aspoň 35-40 minut. To je nejkratší doba běhu, kterou je nutné dodržovat, chcete-li vidět za měsíc výsledky.

Nezapomeňte si kontrolovat i svou tepovou frekvenci, která je důležitá při běhu jakožto takovém. Jen při určitém tepu spalujete tuky tak, jak máte.

You may also like...