Raw kaše

Proč jíst raw kaše?

Pojem „raw“ je dnes hodně řešený pojem, který si však dokáže vysvětlit jenom málokdo z nás. Raw znamená syrový a většinou se setkáme se slovním spojením „raw produkty“ či „raw“ kaše. Těmto produktům se také jinak přezdívá „živé produkty“ či konkrétně „živé kaše“, a to z toho důvodu, že pokrmy nesoucí označení „raw“ nejsou tepelně upravené, tedy nepřišly o mikro a makro elementy, vitaminy, minerály ani jiné tělu prospěšné látky. Jelikož živiny nebyly usmrceny tepelným zpracováním, lze je považovat za živé, proto se pokrmům „raw“ přezdívá „živé“.

Raw produkty jsou výjimečné po mnohých stránkách. Například je před samotnou konzumací není potřeba vařit, jen je zalijete vodou. Díky tomu nepřijdou o živiny v sobě obsažené. Jelikož je příprava tak snadná a rychlá, jsou ideální zejména v době, kdy máte málo času na oběd či svačinu. Díky živinám i toto rychlé, ale komplexní jídlo dokáže tělo nastartovat a zaručí správné fungování člověka.

Raw Vitagrass kaše jako aktuální hit

Z raw produktů se staly oblíbené zejména živé kaše Vitagrass, které jsou obohaceny o klíčením aktivovaná semínka a zrní. Jelikož jsou semena naklíčená, obsahují mnohem více biologicky aktivních látek. Živé kaše Vitagrass jsou tedy kvalitnější, zdravější a tělu prospěšnější než jakékoliv jiné raw kaše na trhu.

Raw kaše Vitagrass jsou tělu prospěšné hned z několika důvodů. Nejen, že do těla dostávají potřebné množství rostlinných bílkovin, chromu, hořčíku, draslíku a jiných minerálních látek, ale také normalizují metabolismus, vylepšují krevní obraz a posilují imunitu.

Z čeho se raw kaše Vitagrass skládají?

Základem kaše jsou zmiňovaná naklíčená semena. Dále jsou obohacené o rozličné superfoody, jako je například moruše, kopřiva nebo konopné semínko. Ať už zvolíte jakoukoliv chuť, vždy si můžete být jisti, že vám živé kaše zajistí více jak padesátiprocentní množství vitaminů, mikro a makroelementů, které tělo denně vyžaduje.

You may also like...