Nestárnoucí Pomáda

Nestárnoucí Pomáda a co jste o ní nevěděli

Existuje mnoho nestárnoucích, doslova dech beroucích filmů, které milujete. Skutečně takových filmů se dnes najde tolik, že je ani nedokážeme vyjmenovat. Pokud bychom však měli vyjmenovat film, který je plný slavných hollywoodských celebrit, plný dech beroucích, notoricky známých a chytlavých písniček a outfitů, z nichž se můžeme inspirovat i dnes, zmínili bychom jeden jediný film, a tím filmem je Pomáda, která je skutečně nadčasová. Tento film ve svém životě viděl doslova každý z nás. Někteří ho znají dokonce zpaměti, přesto jim jistě uniklo pár drobných detailů či zajímavostí. Pojďme se tomuto filmu podívat takzvaně pod pokličku.

Snad každý ve svém životě viděl nestárnoucí film Pomáda. Jedná se o muzikálový hit, který vypráví příběh o krásné blonďaté a hodné Sandy, která se na první pohled zamiluje do rošťáka se zlatým srdcem – Dannyho. I když se může zdát, že tento film znáte doslova nazpaměť, jistě vám uniklo několik málo detailů, které jsou zároveň jistými zajímavostmi.

Staří herci, mladé role

Jak o u filmu bývá, většinou herci nejsou stejně staří jako role, které ztvárňují. U filmového muzikálového hitu to bylo dokonce tak, že herci byli skutečně o mnoho let starší než jejich role. Rozdíl nebyl dva či tři roky, ale i sedm až deset let. Když se nyní na postavy podíváte z blízka a přímo do tváře, jistě tam jejich roky uvidíte.

Píseň, jež byla napsána dodatečně

Každý si jistě vybaví minimálně jeden hit, který se ve filmu zpívá. Někdo si vybaví Letní lásku, jiný si vybaví píseň, kterou zpívala Sandy na dvorku. Nikdo či jen málokdo tuší, že právě tato píseň byla napsána dodatečně, a to až po skončení samotného natáčení. Tvůrci filmu si až po skončen natáčení uvědomili, že ve filmu chybí nějaká krásná pořádná balada, proto ji pro Oliviu Newton-John napsali dodatečně. Kdyby to neudělali, nečekal by je úspěch v podobě nominace na Oscara.

You may also like...