Úplé kalhoty a sukně

Módní trendy? Upnuté kalhoty a splývavé sukně

S jakými módními trendy jste se letos mohli potkat? Byly velmi pestré a stále přetrvávají. Módní diktát už dávno není přísný. Některé modely letí jednu sezónu, jiné přetrvají déle, patří mezi stálice. A jsou i nadčasové, jež tvoří klasiku.

Oblékněte si káro i kostku

Sukně nabízí spoustu variant. V oblibě jsou splývavé materiály, které dají vyniknout přirozeným liniím těla. Například flanel či vlna jsou v tomto směru ideální. Všichni také nadšeně září z jemného krepu, který nutně nemusí být jednobarevný, ale klidně snese i nějaký pěkný decentní vzorek. A vyzkoušejte ženy i sukně z velurové kůže, které mohou být dokonale sexy. Mohérové káro je aktuálním trendem, stejně jako skotská kostka a plisované materiály. Chcete-li být tradiční, pak černé formální sukně vypadají dokonale vždy a za všech okolností. Na volný čas je in barevný manšestr. Barev se rozhodně nebojte. Máte-li chuť jít ven, rozzáříte se barevným modelem za šedivého počasí. Už dávno neplatí, že všechno musí být nudně unifikované.

Přiléhavé kalhoty jsou prima

V kalhotách se nyní dává přednost užší siluetě. Takže až se v obchodě budete probírat nabídkou všech těch skinn, treginn a jeginn, vůbec ničemu se nedivte. Upnuté modely zkrátka pořád letí, i když je pravda, že ne každému také vyhovují. Ovšem na druhou stranu elastické materiály bývají pohodlné, dobře se nosí, nikde vám nic nepřebývá, nehrne se na nevhodných místech. Sportovním manšestrem rozhodně chybu neuděláte, džíny se sepraným vzhledem jsou v současnosti také to pravé. Objevují se i nové barvy, třeba zlatožlutá, červeň, takže jestli se nebojíte vypadat v šedi ostatních trochu výrazněji, klidně po nich sáhněte. Nadšení poutají i různé zdánlivě drobné detaily, které model příjemně oživí, třeba lišty s knoflíky, štepování, falešné díry. Zaručeně budete vypadat trochu jinak, o poznání ležérněji.

You may also like...