Jak si správně vybrat perfektní sportovní legíny

Jak si správně vybrat perfektní sportovní legíny

Na trhu existuje mnoho různých modelů „legín“, ale jak si vybrat ty, jež lichotí vaší postavě a ve kterých budete nejen skvěle vypadat, ale ještě lépe se v nich cítit? Poradíme vám! Přece jenom mluvíme o nepostradatelném společníkovi, bez kterého neuděláme ani jeden cvik. Umí se dokonale přizpůsobit a nezavazí nám při pohybu. 

Legíny podle tvaru postavy a druhu sportu 

Legíny jsou ultra pohodlné a pro mnohé se staly nejčastěji nošený kousek šatníku – a to nejen na sport. Kromě toho, že se jedná o oděv, jejž je synonymem pohodlí, legíny jsou také schopny se dokonale přizpůsobit každé siluetě. Z toho důvodu je důležité vybrat si správně ty funkční legíny, s nimiž se kromě pocitu pohodlí také líbíte sami sobě, a které jsou navíc vhodné na vámi vybraný sport. 

Za tímto účelem vám přinášíme několik cenných rad k usnadnění hledání perfektních legín přesně pro vás.  

Vysoký pas 

Legíny s vysokým pasem jsou ideální pro zakrytí tuku nahromaděného ve spodní části břicha, k tomu skvěle tvarují oblast hýždí a stehen. Navíc si k nim bez váhání můžete obléci sportovní podprsenku jako top a nestarat se, zda máte nebo nemáte výstavní břicho. 

Hodí se tak ideálně ženám, které jsou majitelkami figury ve tvaru jablíčka. 

S potiskem ano či ne? 

Kolikrát jste již v obchodě po legínách s barevným potiskem sáhli? Nicméně když jste si je oblékli, uvědomili jsme si, že nevypadáme tak dobře, jak jsme očekávali. Špatný vizuální dojem mnohokrát souvisí s tvarem a typem potisku a s vizuálním objemem, který dává vašim nohám. 

Ale pozor, to neznamená, že už si na sebe nikdy nesmíte vzít barevné vzorované legíny. Naše rada je zvolit si tvary, které vašim nohám lichotí, jako jsou tenké svislé linie a vzory směřující ke vnitřní straně stehen. Naopak vzory směřující od vnitřní strany stehen ven přidávají na objemu. 

You may also like...