Každé ráno si dejte vodu s citrónem. Co to vašemu organismu přinese?

Každé ráno si dejte vodu s citrónem. Co to vašemu organismu přinese?

Obyčejná vlažná voda s citronem má na naše zdraví významný vliv. Postará se o celou řadu zdravotních benefitů. Vyplavíte toxiny z těla, vyživíte organismus a zajistíte si dostatek energie pro následující hodiny. Proč si každé ráno dát vlažnou vodu s citrónem?  

Podporujeme činnost našich jater 

Na večer se doporučuje dát si lžičku oleje z ostropestřce mariánského. Ten bude regenerovat naše játra. O jejich regeneraci v ranních hodinách se zase postará vlažná voda se šťávou z citrónu. Právě toto ranní občerstvení je ideální pro ranní detoxikaci. Snadno tak játra zbavíte látek, které přes noc vyfiltrovala. Nenoste s sebou odpadní látky, dovolte jim odplout pryč. Podpořte svá játra.  

Dobrý den, vitamín C sem 

Voda s citrónem se ale postará i o další příznivé účinky pro váš organismus. Dodá mu totiž dostatek vitamínu C pro celé dopoledne. Tento vítaný antioxidant je esenciální součástí našeho imunitního systému. Cítíte se nachlazení? Dávejte si vodu s citrónem i během dne. Céčko vychytá volné radikály a nachlazení nebo únava nebude mít šanci. Váš organismus opět prokoukne! 

Je libo energii?  

Když si dáte ráno sklenici vlažné vody s vymačkanou citrónovou šťávou, budete mít konečně dostatek energie pro vaše ranní výzvy. Teplou vodu přitom nezapomeňte. Tělo tento nápoj nemusí samo ohřívat a dále se tak zatěžovat. Snadno se vám podaří rozjet své ranní rituály, bez úbytku energie. Citrónová šťáva vám naopak dodá potřebné elektrolyty k tomu, aby byl váš den úspěšný. 

Správně nastavené trávení 

Pokud často trpíte na pocity plnosti, nebo vás dokonce pálí žáha, bude potřeba změnit své stravovací návyky. Můžete začít hned, a to jednoduchým trikem. Vlažná voda s citrónem po ránu se postará o stimulaci žaludečních šťáv, jejich tvorba bude přispívat k rychlejšímu trávení a pomoci s trávením.  

Jedna sklenice vlažné vody s citrónem po ránu. Jdete do toho s námi?  

You may also like...