Klienti společnosti DRFG si zaběhali s reprezentantem Jirkou Homoláčem

Klienti společnosti DRFG si zaběhali s reprezentantem Jirkou Homoláčem

Tucet klientů společnosti ROYAL VISION, která patří do portfolia investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka, se v polovině června sešla v Orea Resortu Santon u Brněnské přehrady. Byla tam pro ně připravena přednáška finanční analytičky Terezy Pokorné o investování do nemovitostí. Setkání ale zdaleka nebylo pouze o financích, mezi přítomné totiž dorazil také vytrvalostní běžec Jiří Homoláč, který zájemcům nabídl společný výběh po skončení akce.

Klienty společnosti ale nejprve přivítal manažer Royal Vision Ondřej Novák, který představil prvního hosta – finanční analytičku Terezu Pokornou. Analytička ze společnosti Comsense Analytics se v přednášce věnovala investicím do realit, především často kladené otázce, zda je dnes výhodnější kupovat investiční nemovitost, nebo raději zvolit cestu podílových fondů. Vzhledem k neustále rostoucím cenám realit je investice prostřednictvím podílových fondů časově i finančně méně náročná, vysvětlila svůj pohled na věc Pokorná.

Vytrvalost a udržení výkonu je pro běh i DRFG zásadní

Přednášku si pro klienty připravil také vytrvalostní běžec Jiří Homoláč, ten se ovšem nevěnoval financím, dluhopisům nebo fondům, přítomným ale vyprávěl řadu zajímavých příběhů z mnoha absolvovaných maratonů a zmínil také své nedávné soustředění v africké Keni. Po skončení debaty pak nabídl zájemcům výběh do okolí Brněnské přehrady. 

Homoláč byl po čtyřkilometrovém běhu rád, že se této akce mohl zúčastnit a společně s klienty si po akci zaběhat. Chválil si také, že se jako sportovec, který myslí na budoucnost, mohl dozvědět o aktuálních trendech z oblasti investic. Skupina DRFG Davida Rusňáka umožnuje klientům investovat do dluhopisů, ale také například podílových nemovitostních fondů, které jsou určeny prakticky každému, lze do nich totiž měsíčně investovat už od pěti set korun.

You may also like...