plavání

Plavání pro tu nejkrásnější postavu

Jestliže uvažujete, že po vánočních svátcích je načase začít něco dělat s nadbytečnými kily, které se z ničeho nic objevila na vašem těle, nemeškejte ani minutu. Je sice polovina ledna, ale to neznamená, že musíte čekat. Čím dříve začnete, tím dříve dosáhnete výsledků.

Pokud patříte mezi hrstku lidí, kteří nechtějí investovat do hodin s trenérem, zkuste cvičit doma při svém počítači. Na různých internetových stránkách totiž naleznete hromadu videí s těmi nejlepšími cviky, se kterými jistě dosáhnete úspěchů. Mezi nejlepší patří jistě cvičení s Jillian Michaels, Zuzkou Light nebo Cassey Ho. Vždy ovšem dbejte na to, abyste cviky cvičili správně, protože jinak si můžete navíc ublížit. Pakliže se bojíte, že uděláte chybu, zkuste si s partnerem či partnerkou najít nějakou společnou sportovní aktivitu. Nejlepší volbou je tenis nebo badminton. Jelikož jste pořád ve střehu, trénujete a posilujete svou kondici. Navíc značně zpevňujete nohy a zadek, a to ocení především dámy. Pokud ovšem nechcete cvičit s někým, tak zkuste i individuální sport. Nejvhodnější je plavání.

Posílíte celé své tělo

Jelikož při plavání zapojujete celé své tělo, protáhnete každičký sval. Spalujete tedy tuky ze všech partií těla. Vhodné je plavat minimálně hodinu třikrát až čtyřikrát do týdne. Spalovat totiž začínáte až po dvaceti minutách, tudíž alespoň tuto dobu vydržte. Metabolismus se však nastartuje tak skvěle, že je ochoten spalovat až tři tisíce kilojoulů za hodinu.

Nezapomínejte, že se vydechuje do vody. Proto póza zvaná „dámička“ není vhodná! Jedná se o situaci, v níž se ocitly především ženy. Držení hlavy nad hladinou označte ihned jako tabu. Právě v tomto tkví celá chyba. Jelikož se hlava nachází nad hladinou, páteř není v té rovině, ve které by měla být. Křiví se a místo zhubnutí pocítíte jen palčivou bolest.

You may also like...