Roztrhané džíny

Roztrhané džíny kombinujte naprosto se vším!

Móda stále přichází s nejrůznějšími možnostmi, díky kterým by mohla skloubit a sladit oblíbené kousky dohromady. Dřív bychom si ani nepomysleli, že bychom lodičky mohli kombinovat s něčím jiným, než jsou například šaty nebo úzké sukně. Tenisky jsme si nemohli představit s ničím jiným, než jsou především kalhoty nebo šortky. Dnes tomu je ale úplně jinak. Tenisky se nazouvají k oblíbeným šatům a vypadá to skvěle! Tento styl ocenily především sportovkyně, protože právě ony jsou naprosto proti nějakým podpatkům, na nichž neumí chodit. Elegantnější typy žen však milují především možnost obléknout se naprosto stylově, ale zároveň i trochu pohodlně, i když to znamená nosit třeba lodičky, ovšem ne s úzkou sukní, v níž se nedá naprosto chodit. Džíny jsou k takovým lodičkám naprosto skvělé, hlavně ty roztrhané! K roztrhaným džínům se navíc hodí naprosto všechno.

Trend, který jen tak rychle z módy nevyjde

Loňský rok byl pro roztrhané džíny jakýsi pokus zaujmout na trhu. Většina žena se nadchla pro kolena ven, ale jiná část žen se přece jen nechtěla pouštět do roztrhaných džínů po celém jejich obvodu. Přišlo jim zbytečné vyhazovat tisíci koruny právě za takový typ džínů. Najednou se však překlenul rok a takový typ džínů se stal naprosto populární a úžasný. Tisíci koruny už letěly z dámských peněženek, protože za takový kousek do šatníků to zkrátka stálo. Není se čemu divit, když pak tržby obchodů nabízející toto zboží vzrostly neskutečnou rychlostí!

Dámy totiž pochopily, že tento trend jen tak z módy nevyjde. Drží se na příčkách žebříčku popularity už pěkně dlouhou dobu, a i když se nacházejí opravdu skvělé kousky v obchodech, přece jen žádný z nich nepřekoná tento unikátní kousek. Nejlépe se k nim hodí především basic trička, která jsou vzadu delší a rozparek je třeba až do půli boků.

You may also like...