tipy

Tipy, kam vyrazit během horkého letního dne

Léto nám ještě zdaleka nekončí a jistě nebude končit ani během prvních zářijových dnů. Zatím se nám léto ukazuje v různých podobách. Letos je většinou opravdu horko, najednou se však horké dny vystřídají s chladnými deštivými dny, kdy se bohužel bojíme vystrčit nos z domu a raději zrušíme své plány, které jsme kdy měli. Ostatně pokud je venku krásně, i když je třeba horko, nezůstávejme doma, protože doma zůstaneme právě tehdy, kdy bude pršet.

Pokud nevíte, kam za horkého letního dne vyrazit, přinášíme vám několik tipů, které by vám s rozhodováním mohli pomoct. V následujících tipech se dočtete i o těch nejlepších místech, kam si jen tak vyjet s rodinou, s přáteli nebo s přítelem či přítelkyní.

• Přírodní koupaliště jsou otevřená!

Během horkých letních dnů není nic lepšího, než se osvěžit a ovlažit. Pokud nejste zastánci klasických koupališť a nemáte k dispozici svůj vlastní bazén na zahradě, rozhodněte se pro oblíbená přírodní koupaliště, kde si poplavete s rybičkami, a mezi nohama se vám budou proplétat trávy, které rostou v různých rybnících. Ovšem i toto má co do sebe! Mezi nejvíce navštěvované patří rozhodně přírodní koupaliště jezero Lhota, dále také jezero Poděbrady, k navštívení je i skvělá pražská Hostivařská přehrada nebo jezero Michal.

• Na koupaliště s dětmi!

Pokud ale raději milujete vodu čistou nebo jedete třeba s dětmi, pro které ještě přírodní koupaliště není zrovna to pravé, rozhodněte se vyjet někam na koupaliště. Koupališť je v létě otevřeno habaděj, přesto je třeba vypíchnout pár takových, kde si užijete stoprocentní zábavu díky tobogánům a divokým vodám či díky mini bazénům pro děti, kde je nemusíte až tak hlídat. Mezi TOP koupaliště v České republice se řadí rozhodně koupaliště Flošna v Hradci Králové, dále také koupaliště Michal nebo koupaliště v Trutnově.

You may also like...