na ryby

Tipy, kam vyrazit na ryby

Relaxovat umí dnes už opravdu každý, ale je zajímavé, že každý relaxuje úplně jinak. Někteří se naloží do horké vany s pěnou a poslouchají hudbu a čtou si oblíbenou četbu. Jiní stráví celý den u oblíbených seriálů, kdy prožívají příběhy herců. Někdo relaxuje sportem, jiný si zajde zaplavat nebo naložit se do vířivky. Někdo touží po sauně a stráví tam několik hodin, někdo další třeba vaří či spí. Existuje však taky taková skupina, která relaxuje u vody. Ne že by se snad koupala, ale ona rybaří.

Rybaření se stalo v poslední době opravdu populárním sportem, který baví především muže. Pánové si tak vezmou basu piv a jdou s bandou přátel sednout jen tak k vodě, kde se sice většinou opijí, ale odpočinou si hlavně od svých partnerek, které po nich neustále něco chtějí. Takovou formu relaxace si opravdu představí pět z deseti mužů. Otázkou ale zůstává, která jsou tak nejoblíbenější místa, kde se dá fantasticky rybařit, tudíž i relaxovat?

• Český ráj

Pokud nemáte rybářský lístek, ale přesto si chcete výjimečně zarybařit, zajeďte si do Českého ráje, kde se bez rybářského lístku rybaří v rybníku Ráj v Holíně u Jičína. Jedná se o opravdu klidné místo, k němuž přijdete zhruba po třech kilometrech po stezce od Jičína směr Prachovské skály. Rybáři si mohou ulovit opravdu široký sortiment ryb a navíc jsou možné i kapitální úlovky!

• Přáslavice

V Přáslavicích se snad nonstop konají nejrůznější rybářské závody. Nejčastěji se zde setkáte se sportovními rybolovy, ovšem zelenou má i rekreační rybaření. Zahájení lovu je zde vždy stanoveno na půl hodiny po západu slunce. Když se koupí povolenka, pak se rybaří samozřejmě i více dnů.

• Lázně Bohdaneč

Pokud se na chvilku stavíte v Areálu pily Lázně Bohdaneč, pak si zde můžete poklidně zarybařit. Dokonce sem můžete vzít i celou rodinu na výlet. Rybaření je jinak možné i bez rybářského lístku a bez vlastního rybářského vybavení, které je zde k dispozici.

You may also like...