festivaly

Vyrazte na ty nejlepší srpnové festivaly!

Léto je stále v plném proudu počasí se nám zatím ukazuje ve všech podobách. Jednu chvilku přijdou neskonalá horka, kdy raději chceme zůstávat doma, protože doma je mnohem chladněji než v jakémkoli stinném místě. Jednou trávíme celé dny venku, protože je relativně příjemně. Teploty sahají k sedmadvaceti stupňům a pofukuje větřík, který nám skvěle zpříjemňuje den. Jindy však prší a bouří se, kdy jsme raději tedy doma, protože v takovém nevlídném počasí se nikam jít opravdu nedá. Ostatně ať už venku vládne jakékoliv počasí, v době, kdy se konají letní velké festivaly, rozhodně neseďte doma. Přišly byste opravdu o hodně – tím si můžete být jisti!

Letní festivaly ani zdaleka nekončí. Sice za sebou máme hezké červencové festivaly, ale ty největší pecky přichází na konec letních prázdnin – slaví se přece neskutečně krásně prožité prázdniny a završuje se tak volný čas předtím, než opět zasedneme do školních lavic. Jaké srpnové festivaly se  na nás tedy těší?

• České hrady se konají hned v několika termínech

Oblíbený festival České hrady probíhající kde jinde než na českých hradech opět vypukne, a to konkrétně v pátek jedenáctého a v sobotu dvanáctého srpna. Těšit se můžete například na známé tváře hudebního světa – vystoupí Tomáš Klus, dále také neotřelý Xindl X, Anna K., Vypsaná fixa nebo i legendární Majk Spirit s jeho crew H16.

• Pojeďte na Mácháč

Mácháč i letos přivítá řadu známých tváří. Osmnáctého srpna a devatenáctého srpna (to je pátek a sobota) bude jeho krásnými kouty znít hudba. Známé hity přijdou zazpívat například Skober, W&W, dále Lexlay či Reiner Zonneveld.

• Hip Hop Camp je tu zas a znova!

Pro milovníky hip hopu je opět přichystán i Hip Hop Camp, který proběhne od sedmnáctého do devatenáctého srpna. Program je nabitý hotovými hip hopovými peckami, kde rozhodně nemůžou chybět žádní nadšenci do tohoto hudebního žánru.

You may also like...