online trenéři

Jací online trenéři jsou těmi nejlepšími?

Posilovna stojí v dnešní době kupu peněz a někdy na ni navíc nemáte ani čas či náladu. Pracovně či časově vytížení lidé se mnohdy nedostanou ani do oblíbeného plaveckého bazénu, což jsou pro ně naprostá muka. Bohužel to tak někdy je, a tak se člověk většinou spokojí s tím, že nikdy nebude moct zhubnout. Takovým myšlenkám je však dávno konec. Před několika lety umožnili rychle a efektivně zhubnout jistí online trenéři, jejichž cvičení můžete vykonávat z pohodlí domova a zabere vám sotva několik málo minut. Najednou se tedy otevřeli brány účinného zhubnutí i pro ty, kteří si nemohou dovolit opouštět domov na celé dvě hodiny z důvodu třeba malého miminka, nebo ti, kteří jsou rádi, že se dostanou domů v osm hodin večer. Právě pro ně se stali online trenéři jakousi poslední záchranou, která jim dá možnost skvěle vypadat na koupalištích během letních horkých měsíců.

1. Jillian pro začátečníky

Pro začátečníky je tu oblíbená cvičební „tyranka“ Jillianf Michaels, která přichází na scénu se svými několika cvičebními programy, které jsou většinou na měsíc či déle. Její cvičení je velmi účinné, ale na druhou stranu se mnohdy jedná o jeden velký stereotyp, který po chvilce omrzí. Někdo s ní však vytrvá, protože cviky naprosto vyhovují, někdo se však raději svěří do rukou někomu jinému.

2. Zuzka Light zaručuje zhubnutí během patnácti minut denně

Většinou se svěří po Jillian lidé do rukou české trenérky žijící ve Spojených státech amerických – do rukou Zuzky Light. Její cviky jsou totiž ještě kratší než ty od Jill a jsou mnohdy také mnohem účinnější a efektnější. Pakliže ještě dodržujete pravidelné stravování, jež obsahuje pestré, vyvážené a kvalitní pokrmy, máte vyhráno během krátké doby, tím si můžete být zcela jisti. Nezapomínejte na dodržování pitného režimu, ať už cvičíte naprosto s kýmkoliv.

You may also like...