90 dní s Jillian Michaels

Patříte mezi typy lidí, kterým dělá velký problém najít ve svém volnu alespoň hodinu času, jež by věnovaly cvičení? Pokud ano, jistě vás zaujme fakt, že stačí cvičit pouze dvacet či třicet minut denně. Možná si říkáte, že to není možné, protože tělo začíná spalovat tuky až právě po dvaceti minutách. Jestliže ale cvičíte efektivně a intenzivně, na čase nezáleží. Vaše tělo holt musí pochopit, že vy si pro něj nemůžete utrhnout celý den. Někdy ani pouhá hodinka volného času nelze snadno najít.

Ještě, že existují online trenéři zdarma. Na internetovém portále youtube.com naleznete spoustu videí od jedniček ve svém oboru. K těm nejlepším se řadí jistojistě i Jillian Michaels – Američanka, která vás intenzivním cvičení možná bude po určité chvíli štvát, ale s níž uvidíte výsledky již do měsíce. Nevěříte?

30 days shred workout – bolest, která stojí za to.

Pakliže vás zaujala tříměsíční výzva s trenérem, díky které stoprocentně uvidíte změny, pusťte se do třicetidenního dvacetiminutového cvičení. 30 days shred workout se skládá ze tří úrovní – ovšem již po první části poznáte výsledky. Každá úroveň obsahuje sérii několika cviků, a to jak posilovacích, tak kardio pro rozehřátí a nastartování metabolismu. Jednotlivé úrovně jsou určeny na jeden měsíc, tedy třicet dní cvičíte denně to samé, v druhém měsíci zvolíte druhý (o něco těžší) level. Výsledky se projeví převážně vzhledově.

• Level 1

Začátek bývá vždy lehčí než konec – tedy platí to jen u něčeho, třeba u tohoto cvičení. Vše začínáte kardio cviky, které potom vystřídá posilování. Druhý den vás možná bude bolet celé tělo, ale pokud vydržíte minimálně čtyři dny, bolest pomine a už se během devadesáti dnů neukáže.

• Level 2

Paradoxem je, že se vám lehčí může zdát druhý díl, ale opravdu tomu tak není. Cviky jen znáte a ty nové vám nepřijdou vůbec těžké. Jsou ale o něco náročnější.

• Level 3

Konečná fáze třiceti posledních dnů. Již nyní byste měli vidět velké změny. Ještě však nepolevujte – vydržte a odcvičte si i poslední úroveň. Ať výsledky jsou ještě více znát!

You may also like...