Cvičte před snídaní. Spálíte více tuku

Cvičte před snídaní. Spálíte více tuku

Chcete začít s hubnutím do plavek už nyní? Pokud ano, pravděpodobně hledáte způsoby, jak efektivně zhubnout. Možná se dokonce držíte několika diet, možná jsou vaší tajnou zbraní jídla plná bílkovin a také vlákniny. Pokud jste se rozhodli začít s hubnutím, měli byste do svého už tak vytíženého diáře zařadit ještě cvičení, a to ideálně cvičení takzvaně na lačno před snídaní. Bylo totiž dokázané, že cvičení před snídaní spaluje více tuku, po čemž ostatně aktuálně toužíte ze všeho nejvíce.  

Jestliže se dlouhou dobu pokoušíte o to zhubnout pár kilogramů, pokud se vám to zároveň nedaří, nemusíte se stresovat nebo nemusíte být smutní. Existuje totiž několik způsobů, jak efektivně zhubnout několik kilogramů, a to prakticky jen díky tomu, kdy budete cvičit. Pokud chcete zhubnout, ideální pro vás bude, když začnete cvičit brzy ráno ještě před snídaní. I když budete cvičit na lačno jen s vodou, pozitivní je, že tím pádem spálíte daleko více tuků a kalorií, které vás sužují a tíží.  

Naopak cvičení s plným žaludkem se ukázalo jako naprosto bezúčelové a zbytečné. Pokud budete cvičit ráno na lačno, donutíte tělo využít uložených sacharidů, které se tedy konečně po letech začnou spalovat.  

Voda je povolená 

Abyste však po ránu nezkolabovali, měli byste mít u sebe neustále skleničku vody. Tu je dobré vypít ještě před cvičením s tím, že se během cvičení můžete kdykoli napít. Pokud vypijete před ranním cvičením minimálně sklenici vody, nedojde během cvičení k dehydrataci a vy tak zvládnete cvičení opravdu bez starostí a s přehledem.  

Kdy mohu po cvičení jíst? 

V souvislosti s ranním cvičením ještě před snídaní se nabízí otázka, kdy člověk může po odcvičení konečně jíst? Ideální bude, když posnídáte zhruba patnáct až třicet minut po daném cvičení. Hlavní je, aby jídlo bylo plné kvalitních proteinů. 

You may also like...