Vypilovat sexy zadeček

Vypilovat sexy zadeček do léta ještě stihnete! Jak?

Léto je za rohem, což znamená, že už nám zbývá jen trochu času na to, abychom si vypilovali postavu tak, jak o ní sníme. Zhubnout už extra nestihneme, ale zpevnit svou postavu ještě můžeme. Chce to ovšem vědět jak. Návštěva posilovny se nejeví jako nejlepší volba, protože se jedná o dražší variantu někdy i pomalejšího zpevnění. V posilovně totiž většinou doufáme v to, že si nás všimne nějaký krásný trenér (co se týče žen) nebo sexy trenérka (u mužů). Proto raději vypouštíme všude okolo flirtující pohledy a na cvičení nebereme zrovna zřetel. Jenže zpevnění těla nám pak proklouzává mezi prsty, proto je možná lepší cvičit v pohodlí domova, pokud se k tomu samozřejmě dokopeme. Takové cvičení je velmi efektivní, pokud víme, co cvičit máme. Online trenéři by nám jistě mohli pomoct, ale jejich videa většinou nesou zpevnění celého těla a my mnohdy toužíme jen po pevné určité partii.

Nejproblematičtější partií je zadek a právě ten chceme vždy nejrychleji zpevnit. Hledáme si různé cviky a sety cvičení, ale mnohdy se nám zdá, že jsou naprosto neúčinné. Raději bychom se v takovém případě měli zaměřit na osvědčenou klasiku. Jen jeden jediný cvik můžete dělat na sto různých způsobů a je stoprocentně funkční. O jaký se jedná?

Dřepy jsou to nejlepší pro vaše pozadí!

Samozřejmě, že se jedná o dřepy! Tato nestárnoucí klasika vám vytvaruje a zpevní zadek tak, jako žádný jiný cvik. Můžete ho vykonávat na sto různých způsobů, protože v každém případě se jedná o velmi efektivní cvik. Zkuste to ze začátku s klasickými dřepy, které bude následovat obtížnější verze, a sice bulharské dřepy. Potom můžete „dřepovat“ taky výpady a procvičit si tak stehna, která jiste taky potřebují zpevnit. Existuje však ještě mnohem více verzí tohoto cviku, a tak to postupně zkuste s každým a najděte si tu svou nejefektivnější verzi!

You may also like...