České celebrity a jejich triky na to, jak si udržet štíhlou postavu

České celebrity a jejich triky na to, jak si udržet štíhlou postavu

Každého člověka trápí pár kilogramů navíc, ale české, respektive slovenské celebrity to trápí dvojnásob. Jdou vidět a je jim jasné, že pokud přiberou pár kilogramů, hned budou na světě nehezké články v bulvárních časopisech. Když si tedy chtějí udržet štíhlou postavu, mají už vyzkoušených pár triků, které jim zaručeně fungují. Kupodivu jen málokterá celebrita zamíří za nutričním poradcem nebo za odborníkem na zdravé stravování. Většinou sází na diety, které jsou zcela v rozporu s tím, co odborníci doporučují a schvalují.  

Většinou nad jednotlivými dietami odborníci spíše kroutí hlavou. Některé jsou totiž skutečně absurdní až drastické.  

Margita sází na hladovění 

Začněme u mužů, protože i ti drží diety, aby si udrželi svou figuru. Například Štefan Margita dodržuje jednu drastickou dietu, pokud potřebuje výrazně zhubnout. Dieta je založená bohužel na hladovění, z čehož odborníci docela šílí. Dieta se drží čtrnáct dnů, během kterých se jí během dne jen tři opravdu velice malá jídla. Za osm týdnů se tak dá zhubnout třeba až osm kilogramů, ovšem dostaví se v tomto případě jo-jo efekt.  

Bára Basiková investuje do krabiček 

Krabičkové diety se stávají stále více oblíbenější. Investují do nich hlavně ti, kteří nemají zrovna čas na vyvařování nebo chození na obědy. Mezi celebritami jsou krabičkové diety velmi populární, investuje do nich konkrétna Bára Basiková, která je ráda, že se o nic nemusí starat. Navíc jelikož je o pravidelné jídlo postaráno, příjemně se zhubne. Je to však finančně náročnější záležitost.  

Václav Neckář vděčí dělené stravě 

Určitě si vzpomínáte na to, jak byl Václav Neckář trochu při těle. Zpěvák a herec se však rozhodl jít do sebe a během jednoho jediného roku zhubl více jak pětatřicet kilogramů. Za úbytek své váhy však vděčí dělené stravě, která je spojená s každodenním pohybem. Během dělené stravy se střídají sacharidové a bílkovinové dny. V praxi to tedy vypadá tak, že jeden den se jí třeba maso a druhý zase jenom ovoce.  

You may also like...