Jak se udržet i doma ve formě a bez stresu

Jak se udržet i doma ve formě a bez stresu

V pohodlí svého domova musí stále zůstávat řada z nás. Jenže neustálé sezení v pár místnostech dovádí člověka k šílenství a taky k neustálému jezení a kynutí. Abyste pak ven nevyšly baculatí a ve stresu, doporučujeme si osvojit několik tipů, které nás ponechají ve formě a taky v dokonalé duševní pohodě.  

Udržujte se ve formě s online lekcemi 

Vyplatí se vsadit na poctivé domácí cvičení. Nemusíte se samozřejmě mučit sami, stačí, když si najdete na internetu zajímavá posilovací videa, která vás nenechají kynout. U mnohých z nich nepotřebujete žádné pomůcky, tudíž se u nich nebudete vymlouvat na to, že nemáte vše potřebné. Kromě toho si na internetu můžete najít video, které vám plně vyhovuje. Na internetu najdete skvělá videa posilovací, také kardio cvičení, samozřejmě pilates nebo oblíbenou jógu, která protáhne tělo i ho perfektně posílí.  

Choďte na procházky 

I když jsou procházky nutné jen s rouškou, přesto je to způsob pohybu, na který byste neměli zanevřít. Procházky, respektive chůze je nejlepší pohyb, při kterém se dostanete nejen do formy, ale tak při kterém se dostanete do naprosté psychické pohody. I když s rouškou může být procházení se trochu nepohodlné, dýchání může být těžší, zhoršené, přesto byste na pravidelné procházky rozhodně neměli zapomínat.  

Držte se zajeté rutiny 

Řada lidí si pokládá otázku, co dělat nebo spíš jak to udělat, abychom nepřibrali. Přece jenom když jsme doma, sledujeme řadu oblíbených seriálů, programů, pořadů, rádi si u nich otevřete pytel brambůrek a dopřáváte si, co máte rádi. Jenže s dalším otevřeným pytlíkem brambůrek jako by kilogramy naskakovaly jeden z druhým. Pokud nechcete ven vyjít s pneumatikou na břiše, měli byste se držet zajeté rutiny. Mějte v hlavě nastaveno, že se jedná o normální pracovní den, proto se stravujte naprosto stejně, jako když jste v práci.  

You may also like...