Jak efektivně zhubnout do plavek?

Jak efektivně zhubnout do plavek?

Zanedlouho je to opět tady! Máme na mysli plavkovou sezonu, která patří k oblíbeným částem roku. Bohužel pro mnohé ženy je to jen velice depresivní období. Nemají totiž vysněnou štíhlou postavu, se kterou by se mohli promenádovat na koupalištích nebo u moře. Jenže pravdou je, že ještě trochu času zbývá, a tak se můžete vynasnažit bojovat s nadbytečnými kily. Jak s nimi elegantně zatočíte? To vám prozradíme! 

Zaměřte se na svůj jídelníček 

Základním kamenem úspěchu je především pestrý, vyvážený a samozřejmě zdravý jídelníček. Bez toho by to nešlo, proto si ho krapet upravte. Omezit byste měli především bílé pečivo, které je jen synonymem pro prázdné kalorie. Kromě toho byste měli omezit také cukr, který stojí za nehezky vypadajícím bříškem, které lemuje pneumatika tuku. A samozřejmě nezapomeňte na přidání zeleniny. To byste měli konzumovat v daleko větší míře než ovoce.  

Vyplatí se také přidat potraviny, které urychlují metabolismus. Jsou to především potraviny obsahující velké množství vlákniny nebo také bílkovin. Odborníci se shodují na tom, že se vyplatí pít zelený čaj (samozřejmě s popíjením čisté vody, jelikož zelený čas dehydratuje organismus). Právě zelený čaj stojí za rychle fungujícím metabolismem.  

Začněte chodit na masáže 

Dalším způsobem, jak efektivně zrychlit svůj metabolismus, je začít chodit na pravidelné masáže. Masáže totiž umí podpořit lymfatický systém, který stojí za rychlým a efektivním hubnutím. Taková lymfatická masáž vás navíc jako bonus zbaví i oteklých nohou, pomůže například při celulitidě a samozřejmě vás zbaví i toxických látek ve vašem těle.  

Omezte alkohol 

Vaším úkolem bude také omezit alkohol. Ten totiž zavodňuje organismus a dehydratuje ho. A to je samozřejmě špatně. Je důležité, abyste se spíše zaměřili na pravidelné odvodňování organismu, s čímž paradoxně pomůže dostatečný pitný režim. 

You may also like...