Tipy pro ploché bříško. Mějte krásné bříško do léta

Tipy pro ploché bříško. Mějte krásné bříško do léta

Plavková sezona nám klepe na dveře, což znamená, že je třeba začít s naší postavou něco dělat. Mnozí lidé začínají cvičit, jiní začínají jíst tak, jak by měli, tedy zdravě, pestře a vyváženě. Najdou se ale i ti, kteří jsou už zoufalí z toho, že i když cvičí nebo dobře jí, výsledky nejsou zrovna vidět. Právě pro ně máme několik tipů na ploché bříško, které bude obdivovat nejedna žena.  

Zejména ženy mají s břichem problémy. Už od pradávna se ví, že právě bříško se shazuje opravdu nejhůře. A právě ploché a štíhlé bříško, to je sen každé ženy. Pokud taky chcete, aby vaše bříško vypadalo dokonale, přinášíme několik tipů, které stojí za vyzkoušení.  

Přidejte do denního plánu nějaký nový pohyb 

I když sportujete, nevyplácí se neustále dělat jedno a to samé. Vyplatí se trochu obměňovat pohyb, který je příslibem plochého a štíhlého bříška. V případě, že patříte k lidem, kteří chodí a jezdí na kolečkových bruslích, doporučujeme přidat ještě běh nebo třeba cardio cvičení. Takový pohyb pomůže spálit tuky a kalorie, navíc vás dobije energií.  

Pijte dostatek vody 

Ne nadarmo se říká, že i voda se podílí na krásné postavě. Odborníci se shodují na tom, že abyste měli hezké bříško, musíte se také naučit pít dostatečné množství vody. Voda se vám nebude v těle zadržovat, pokud budete hodně pít. Bříško tím pádem nebudete mít nijak nafouknuté, navíc nebudete mít tak velkou chuť k jídlu a nebudete pociťovat tak často hlad.  

Ranní trénink pro nadměrné spalování tuků a kalorií 

Slyšeli jste o tom, že ranní trénink je ten nejlepší start dne? Něco na tom opravdu je. Pokud budete mít trénink nalačno, budete mít za sebou hned ze začátku dne ten nejefektivnější trénink. Nejen, že tím nabudíte tělo ke spalování, ale také se vám velice rychle zrychlí metabolismus, což vám vydrží po celý den. 

You may also like...