Jak se zbavit přebytečných kil bez námahy?

Jak se zbavit přebytečných kil bez námahy?

Štíhlá a šik postava – to je se nejedné ženy. Ženy si však musí uvědomit, že takové postavy nejsou zadarmo, že se kvůli nim musí pořádně makat. Tedy tak to tvrdí odborníci nebo ženy, které skutečně takovou skvělou postavu mají. Jenže pravdou je, že přebytečná kila lze shazovat i bez námahy, jde to dokonce rychle – díky našim tipům shodíte už za pár měsíců.  

Když chcete zhubnout, většina lidí vám jen říká, že musíte pořádně cvičit, pravidelně jíst, a to hlavně pestrou, zdravou a vyváženou stravu. Taky musíte dodržovat pitný režim. Jenže to se všechno zdá být tak náročné! Naštěstí, jak jsme zmínili, jde zhubnout i bez námahy, a to díky několika tipům a radám, které nikomu neublíží, naopak budou jen k užitku.  

Dávejte si pozor na to, co pijete 

Dodržovat pitný režim by se mělo, hlavně proto, že se díky tomu nebudete přejídat. Ne nadarmo se říká, že hlad je převlečená žízeň. Do pitného režimu se zahrnuje naprosto všechno, co během dne vypijete. Dávejte si tedy pozor na to, co pijete. V mnoha nápojích se ukrývá tolik kalorií, že byste to ani na prstech jedné ruky nespočítali. Kalorie se nenachází ve vodě, proto pijte vodu, co jen to jde! Vyhněte se na druhou stranu bublinkovým sladkým nápojům, limonádám a šťávám, také si přestaňte ochucovat vodu sladkým sirupem, který je kalorií plný. Pozor na alkohol, i v něm se skrývá obrovské množství kalorií, které se později budou špatně spalovat. A o kaloriích v mléce, jež si přidáváte do kávy, ani nemluvě.  

Žádné hladovění 

Mnohé ženy se domnívají, že pokud budou hladovět, bude jim to jen ku prospěchu. Jenže tak to není. Během hladovění si tělo začíná ukládat zásoby, ovšem do těch nejvíce problematických částí těla. Rozhodně si tedy neodpírejte jídlo a jezte v pravidelných intervalech. Ideálně byste měli jíst po dvou, třech hodinách. A poslední jídlo by mělo být zhruba dvě hodiny před ulehnutím do postele.  

Pozor na večeři 

Na večeři hodně záleží, na tom se shoduje nejeden odborník na zdravou výživu. Večeře by rozhodně neměla být vydatná, měla by být naopak menší, aby zbytečně nezatěžovala žaludek. Ideální je třeba salát nebo podobné lehčí jídlo. Nejvydatnější jídlo by měl být oběd. 


You may also like...