Jak urychlit spalování břišního tuku?

Jak urychlit spalování břišního tuku?

Břicho patří k těm nejvíce problematickým partiím těla. Většina těla hubne poměrně rychle, ale zbavit se břišního tuku – to nějakou chvilku trvá. Pokud se o to dlouho snažíte, měli byste dát šanci spalovačům tuků. A kromě nich je dobré osvojit si několik fíglů, které vás dovedou k vysněné figuře jako z plakátu.  

Nekonzumujte sladké 

To, co se v břišním tuku ukrývá především jsou sladkosti. Mnoho lidí si říká, že si po náročném tréninku může dopřát alespoň kousek čokolády. Jenže sladkosti jsou to, čemu je třeba se vyhnout, pokud jste v takzvaném tréninkovém režimu.  

Navíc bylo prokázáno, že jedno sladké budí v člověku touhu po další sladkosti. Je to takový začarovaný kruh, ze kterého se jen hrstka lidí umí dostat.  

Dodržujte pitný režim 

I když se to může zdát být paradoxní, dodržování pitného režimu předcházíte zavodnění. Navíc tím podporujete hubnutí a vyplavujete z těla škodlivé a toxické látky, které by jinak mohly napáchat řadu škod.  

Dodržováním pitného režimu se však nemyslí to, že budete pít alkohol nebo sladké šťávy. Do správného pitného režimu spadá klasická voda z kohoutku, bylinkové čaje, dále také zelený čaj, který navíc potlačí chuť na sladké, čímž vzpomínáme na bod první.  

Zvyšte příjem vitaminu C 

Co je taktéž důležité a co taktéž pomáhá s hubnutím břišního tuku je dostatečný příjem vitaminu C. Lidé mají zafixováno, že vitamin C jenom podporuje obranyschopnost organismu a z imunitního systému dělá pevné rytířské brnění. Jenže pravdou je, že dostatek vitaminu C napomáhá k rychlejšímu spalování tuku.  

Proto vitamin C konzumujte jak v podobě doplňků stravy, ale především ve formě ovoce a zeleniny. V nich se tento vitamin ukrývá ve velkém množství. Doporučujeme také rakytník, v němž se vitamin C nachází až v třínásobném množství oproti citrusům.  

You may also like...