Jakou obuv v botníku

Jakou obuv v botníku nesmíte postrádat?

Ženy jsou naprostí blázni do módy a do nakupování. Není se čemu divit, když v nákupních centrech tráví opravdu požehnaně času. Vždyť takové nakupování je mnohdy antistresové. Pokud ženy mají špatný den v práci, neexistuje lepší lék než nakupování. Osvěžení šatníku s novým kouskem je vždy tak šťastná událost! Proč to navíc nezkusit třeba i s botníkem. Vždyť bot není nikdy dost a někdy jich máme opravdu málo. Raději bychom se měli zamyslet nad botami, nikoliv nad šatami, kterých máme hromadu. I boty dělají look a když budeme postrádat přesně ty, které se nám k looku hodí nejvíce, co si pak počneme? Rychle v žabkách asi do obchodu nepoletíme. Proto bychom měli dbát na to, které boty máme a nemáme šatníku. Pár základních kousků tam jistě mít musíte.

1. Tenisky, botasky – pohodlí nejen pro běžné nošení, ale také pro sport

Tenisky pro běžné nošení jsou klasikou, kterou v šatníku rozhodně musíme mít. Musíme se zaměřit na stylové pohodlí. Mnoho tenisek navíc můžeme následně využít i k běhu, protože například také oblíbené kousky od značky Nike jsou multifunkční. Většina má stylově vyvýšenou podrážku, a tak se v nich budete cítit jako v bavlnce, i když nebudete zrovna utíkat triatlon.

2. Elegance v lodičkách

Samozřejmě lodičky jsou nutností, kterou v šatníku musí mít každá žena, i když se jedná o takový kousek, který nám mnohdy při dlouhém nošení způsobuje bolest. Jenže elegance je někdy opravdu potřeba, třeba když jdeme na pohovor nebo na velkou slavnostní večeři při nějaké velké události. Navíc nyní seženeme jistě i pohodlnější varianty lodiček, a tak to, že lodičky jsou synonymem bolesti – to už opravdu neplatí.

3. Zimní i letní kousky nesmíme postrádat

Na zimu rozhodně kozačky, na léto sandálky a žabky – to jsou kousky, které postrádat v našem botníku rozhodně nesmíme. Bez nich bychom se v daném období neobešli. V teniskách se nemůže nosit ve vysokém sněhu, stejně jako celé léto nemůžete trávit na vysokých mnohdy nepohodlných teniskách.

You may also like...