džínové šortky

Džínové šortky opět v kurzu – v jaké podobě teď letí?

Léto se samozřejmě neobešlo bez nějakých módních trendů. Přece jenom móda přináší do našich životů něco nového co každé roční období či lépe řečeno – co každou sezonu. Nákupní maniačky už dlouho stály fronty před obchody, aby si koupily aktuální trend. Letos je však překvapil, protože byl takřka stejný jako loni, jen v trochu jiné podobě. Jednalo se o dámské džínové šortky.

Šortky k létu patří jako vysoké teploty. Jsou často to nejlepší, co můžeme obléknout. Nepotíme se v nich a dokonce se dají krásně kombinovat. Letos jsme na pultech obchodů našli celou řadu takových skvělých šortek, které nebyly jenom džínové. Ovšem ty džínové byly nejspíše jedny z nejstylovějších vůbec. V jaké podobě nám však doslova vytřely zrak?

Lacláče teď jedou!

Nejvíce nás šortky zaujaly v podobě lacláčů. Přece jenom lacláče jako takové jsou aktuální hit, bez kterého se rozhodně neobejdeme. Je však nutné poznamenat, že si je nemusíme koupit jenom v klasické dlouhé verzi, ale že jsme s nimi hlavně v létě mohli zaujmout převážně tehdy, kdy jsme je měli v šortkové podobě.

Tyto lacláče jsou opravdu skvělý kousek, který jen tak z módy nevyjde. Ladíme je obvykle s všedním tričkem, které je většinou jednobarevné a naprosto jednoduché. Většinou se dokonce i vyvarujeme mnohým vzorům, ale to v konečném důsledku není potřeba. Nejlépe se totiž k lacláčům hodí právě vzory – tedy konkrétně ty klasické, jako jsou puntíky nebo proužky.

Vyhnout bychom se však na druhou stranu měli tričkům, která jsou celé poseté přehnanými obrázky, jako jsou například hamburgery nebo hranolky. To k lacláčům opravdu nejde.

Vždy o číslo větší!

Pokud vás však lacláčové šortky nenadchly, pak se zaměřte na ty klasické, které mají ohrnutý lem. Je však nutné poznamenat, že si je nekupujte v přesné velikosti, ale raději o číslo větší, protože pouze tak docílíte toho, že vám stehna nebudou nepříjemně „přetékat“. Navíc tento volnější styl se aktuálně nosí. Kupují se trička o číslo větší, tak proč nekoupit i šortky o velikost větší?

You may also like...