nia fitness

NIA – novinka ve fitness

Pokud si svůj fitness plán chcete poněkud zpestřit a docházejí Vám nápady, nemějte strach. Fitness komunita přichází neustále s novými nápady, ze kterých si jistě vyberete to, co Váš nový životní styl potřebuje. Mezi nejnovější způsoby obohacení si pohybu patří například Nia Fitness. Je to druh skupinového cvičení, které pojí prvky bojových umění, jógy, pilates a dalších. Tento druh cvičení je skvělý pro ty, kteří si rádi zacvičí ve společnosti jiných, ale přes to nejsou zastánci tvrdých posilovacích cviků ve fitcentrech.
Další inovací ve světě fitness je již dnes velmi oblíbena kombinace jógy a pilates, tzv. Jógalates. Tato kombinace tvoří perfektní souznění klidné jógy s cviky pilates a tak Vám umožní si zacvičit a při tom se oprostit od stresu a každodenního vypětí.
Pro fanoušky tance a tanečně založené duše byl vytvořen nový druh tanečního fitness a následník zumby- Bollyrobics. Jak již samotný název napovídá, je to kombinace aerobicu, zumby a bollywoodské hudby s příměsi latino-amerického nádechu. Je to skvělý způsob jak si pohyb zpestřit trochou tance, který Vám navíc přinese i radost a elán. Jedinečná příležitost si zacvičit a odreagovat se při poslechu rytmické hudby.

Pokud patříte mezi více časově vytížené osoby, nebo méně zapálené do pohybu, ale přes to si chcete svou postavu udržet či trochu vypracovat, je zde řešení i pro Vás. Nedávno byla totiž vyvinuta nová technologie EMS, která funguje na základě elektrické stimulace svalů. Tyto impulsy pronikají na rozdíl od klasického cvičení hlouběji do svalstva a jsou schopny přivést sval do silnější kontrakce.
Toto a mnohé další jsou inovace, které byly nedávno do světa fitnessu uvedeny. Známé jsou jen díky tomu, že zaujaly a pobavily, což je hlavním cílem těchto cviků. Každý, kdo nerad tráví čas nudnými cviky, si ho může trochu zpříjemnit dle vlastního výběru. Spousta inovací, o kterých jste třeba ani neslyšeli, pro Vás mohou být ideální a zamilujete si je natolik, že to pro Vás bude více zábava než trénink.

You may also like...