Aplikace, jako pomocníci při hubnutí. Jaké stáhnout do mobilu?

Aplikace, jako pomocníci při hubnutí. Jaké stáhnout do mobilu?

Pustili jste se do hubnutí? I když jste zhubnout do letošního léta zrovna nestihli, neznamená to, že to nestihnete do toho příštího. Proto se už dejte do práce a stáhněte si mobilní aplikace, které vám budou nápomocny. Nemusíte se obracet na nutriční specialisty, platí, že pokud chcete zhubnout, musí váš příjem být nižší než výdej. A s tím pomohou aplikace, jako jsou třeba Kalorické tabulky. Ale nejen ty se vyplatí do svého chytrého telefonu stáhnout. 

Sport Tracker 

Lidé mají od pradávna stanovené, že se chtějí předhánět. A je to v pořádku. Neustále zlepšovat své výkony – na tom není nic špatného. Jenže aby se lidé dokázali předhánět, musí pravidelně analyzovat svůj výkon. A k tomu jim dopomohou aplikace, konkrétně tedy jedna, a to Sport Tracker. Aplikace nahrává všechny informace v reálném čase a připravuje statistiky. A od nich se v dalších dnech pak můžete odrazit. 

NutriAtlas 

Hubnutí – to je z osmdesáti procent pouze o správné stravě. Na tom se shodují odborníci, proto svou pozornost upněte především na správnou stravu. Nemusíte se vzdávat sladkého, ale když je omezíte nebo se pustíte do konzumace dobrot bez cukru, uděláte tím mnohem lépe.  

Abyste se však vyznali v tom, co vám supermarkety prakticky denně ukazují a představují, měli byste mít po ruce pomocníka. A tím je aplikace NutriAtlas, která nabídne nejen potraviny s obsahem kilojoulů, ale i seznam éček, jež se v daných potravinách ukrývají.  

Pokud jste doposud měli problém se orientovat v potravinách po této stránce, s aplikací to půjde jedna radost. 

Diet Assistant 

Vedle zmiňovaných aplikací se vyplatí stáhnout i appku Diet Assistant, která vám sestaví osobní dietní plán vám na míru. Bude takovým vaším odborníkem na výživu jako takovou čili vám pomůže s tím nejdůležitějším, a sice se stravou. 

You may also like...