nazouváky

Bez nazouváků ven nechoďte!

Každé roční období či každá módní sezona nám přinese něco nového, co rozhodně musí být v našich šatnících. Ani letos jsme se něčemu takému nevyhnuli. Letos nás však neohromil žádný kousek oblečení, ale hlavně nás dostala obuv. Konkrétně se nejednalo o v létě populární sandálky, ale spíše jsme upnuli naši pozornost na nazouváky, které byly opravdu hotovým fenoménem letošního léta.

Nazouváky dnes koupíme opravdu takřka všude. Většinou je dokonce najdeme i v obchodech s oblečením, kde bychom je rozhodně nečekali. Nicméně právě tam jsou jedny z nejlepších kousků – jsou tam neobvyklé kousky, které nikde jinde v obchodech s obuví opravdu nenajdete.

Jaké nazouváky patří k těm nejlepším?

Pokud se sháníte po takových nazouvácích, které stojí opravdu za to, odtrhněte se od těch všedních kousků a raději se zaměřte na ty nevšední. Jimi jsou hlavně ty, které jsou posázené zlatými nebo jinak barevnými kovovými barvami. Skvělá je nejen zlatá, ale hlavně taky i stříbrná a bronzová.

Mimo tyto barvy si však můžete koupit nazouváky v chlupaté podobě – tedy takové, které mají chlupaté aplikace. Přesně to se teď nosí. Bambulky a chlupaté ocásky dominují i na jiných druzích obuvi.

Nicméně pokud jedete na dovolenou, zvolte si takové nazouváky, které jsou gumové – tedy pro letní dovolenou jako stvořené. Ty najdete mimo jiné taky v mnoha různých provedeních – nejlépe však uděláte s těmi, které na sobě mají různé vtipné nápisy.

Jakých nazouváků se vyvarovat?

Ne všechny nazouvací boty jsou dobré. Vyhněte se rozhodně klasickým cross botám, které už dávno vyšly z módy. Ty se hodí vzít si maximálně do práce, kde nepotřebujete pevnou obuv, nebo na zahradu, když si budete chtít dát snídani v altánku, když je venku krásně. Ještě jsou tyto boty povoleny jako přezůvky do školy, které se ve velké míře kupují dětem. Na takové školní nošení jsou opravdu pohodlné.

V jiném případě se těmto botám rozhodně vyhněte.

You may also like...