Efektivní tipy, jak zhubnout do plavek

Efektivní tipy, jak zhubnout do plavek

Hubnoucí mód byl letos zahájen v mnoha rodinách poměrně brzy. Lidé letos nechtějí podcenit rychlost příchodu plavkové sezony, a tak se snaží přijít na efektivní triky či způsoby, jak získat dokonalou figuru. Prozraďme si několik tipů, které se v minulosti osvědčily a které se vyplatí zakomponovat do svého denního harmonogramu. 

Omezte alkohol 

Klíčem k dokonalé figuře je bezesporu zdravý a vyvážený jídelníček. Je ale zapotřebí si uvědomit, že nemluvíme jenom o hlavním jídle, i o nápojích. Vyvarujte se především konzumaci alkoholu, ve kterém se ukrývá nejen obrovské množství cukrů, ale jedná se také prostředek způsobující dehydrataci. Dalo by se říct, že alkohol je takovým opakem klasické vody z kohoutku. Zatímco klasická voda je ku prospěchu a nemá prakticky žádné kalorie, alkohol je přesným opakem, jak ostatně bylo zmíněno.  

HIIT cvičení pro spálení množství kalorií 

Jsou vaším problémem kilogramy navíc, které potřebujete v ideálním případě spálit co nejrychleji? I když je běh jako takový samozřejmě skvělý, za zvážení stojí klasické HIIT cvičení, což je intervalový trénink. Cvičení je rozděleno do krátkých, ale velice intenzivních sekvencí. Mluvíme o skvělém vybočení ze zavedeného stereotypu, který je možná v podobě monotónních kardio cvičení. 

Nepodceňujte spánek ani kvalitní odpočinek 

Chcete se dostat co nejrychleji do formy? Rozhodně byste neměli podceňovat kvalitní spánek ani kvalitní odpočinek. V obou případech mluvíme o činnostech, které jsou naprosto zásadní pro fungování metabolismu. Jen za pomocí spánku a odpočinku můžete zhubnout. 

Další efektivní tipy, jak zhubnout do léta 

  • Už žádné výmluvy (můžete mít buď výmluvy, nebo výsledky – nikdy ne obojí). 
  • Když sladkosti, tak pouze zdravé (bez cukru nebo velkého množství sacharidů). 
  • Stanovte si menší a snadno dosažitelné cíle. 

You may also like...