Dovolenou u moře

Dovolenou u moře musí doprovázet surfování!

Léto se nese pokaždé ve znamení ukrutných hork, během kterých nelze dělat nic jiného, než se jen válet někde u vody s partou nejlepších přátel. Není se čemu divit, když koupaliště vydělávají tolik, kolik vydělávají, protože každý se přece jen chce bavit a ovlažit se ve vodě, protože při třiceti stupňových horkách to zkrátka jinak nejde. Navíc je léto také ve znamení dovolených. Pokud nejedete někam do Česka na krásnou přírodní klasickou dovolenou k vodní nádrži nebo k přírodnímu koupališti, určitě se vydejte například někam k moři. Nyní velmi oblíbenou destinací jsou především ostrvy Bali nebo Kanárské ostrovy. Ovšem mezi ověřenou klasiku patří samozřejmě také Itálie, Chorvatsko nebo všem známé Bulharsko. Přesně tyto destinace bývají většinou úplně první místa s mořem, kam se podíváme. Málokdy si trumfneme dál než na tato místa.

Jenže než si sbalíte kufry, měli byste absolvovat několik lekcí zaměřující se na um oblíbeného vodního (nebo spíše mořského) sportu. Surfovat si rozhodně musíte vyzkoušet na čirém moři, ale bez zkušeností se do toho rozhodně nepouštějte. Proto ještě že vznikla surf aréna v Praze v Letňanech, kde si přesně takové surfování můžete vyzkoušet.

Vlny jako v pravém moři!

I když se jedná jen o areál, ve kterém se naučíte této surfařské dovednosti, přece jen zažijete vlny horší než v pravém moři. Simulace moře je naprosto neskutečná a rozhodně byste přesně tento kurz měli před odletem k moři absolvovat. Zkuste si tedy ještě chvilku před odjezdem najít čas a rezervujte si svou lekci. Rezervujte si ji však s řádným předstihem, protože obsazenost je vždycky obrovská. Není se čemu divit, sem se hrnou obyvatelé nejen z Česka! Zkrátka mořské vlny a mořský sport se v Česku vidí jen málokdy. Není se čemu divit, když se sem lidi tak hrnou a rezervace se hromadí rychlostí blesku!

You may also like...