Víkend u vody

Víkend u vody = posilování na denním pořádku

Léto se kvapem blíží a společně s ním začíná i nekonečné rozhodování, kam vyrazíme letos na dovolenou. Většina jistě bude volit moře a podobné zážitky, ale proč stále vyjíždět na moře, když je všude okolo tak hezká příroda a možnost vyjet si jen tak někam po České republice. Stejně vždycky záleží na tom, s kým pojedeme, nezáleží na tom, kam. Navíc pakliže nejste majiteli zrovna velkého obnosu peněz, měli byste se zaměřit především na levnější dovolené, a to víkendy u vody rozhodně jsou. Navíc na takové víkendy u vody můžete jet víckrát za léto, než jen jednou k moři. Zkuste proto letos takové dobrodružství u vody, kdy máte osvěžení na denním pořádku! Navíc se ani nemusíte strachovat, že by někomu vadila přebytečná kila, která jste nestihli do léta zhubnout, protože pakliže se vydáte na kánoi nebo jinou takovou loďku či člun, posilovat budete nonstop. Plout po vodě přece chce každý a posilování v tom případě hraje svou velkou roli.

Pojďte sjíždět třeba Vltavu!

Nejoblíbenější řekou v Česku je rozhodně Vltava, kterou se každým rokem rozhodne sjíždět velká spousta lidí. Většinou se na takovou sportovní dovolenou vydávají mladá partie lidí, kteří si chtějí užít volných dní bez problémů a všedních starostí. Seberou s sebou jen to nezákladnější, nahází to do batohu, který je jejich jediným společníkem – žádné kufry ani podobná zavazadla. Spíše alkohol jim zabírá více místa než jen jejich oblečení, ale i s tím se na vodě musí počítat!

Víkend u vody je mnohem lepší dovolená než válení se u moře. Jedná se o trochu více sportovnější záležitosti, než je pouze možnost surfování. Jistě se zažije mnohem větší legrace, pakliže však budete s tou správnou partií lidí. Ovšem pokud budete se správnými lidmi i na dovolené u moře, každá dovolená pak bude naprosto fantastická. Ať už se rozhodnete pro sportovnější nebo línější trávení volných letních dní, vždy záleží na tom, s kým dny budete trávit.

You may also like...