I doma můžete bojovat s vánočními kily. Víme, kdo vám s tím pomůže

I doma můžete bojovat s vánočními kily. Víme, kdo vám s tím pomůže

Vánoční kila či lépe řečeno povánoční kila trápí nejednoho z nás. Stejně jako každý rok, i vloni se vánoční svátky nesly ve znamení neustále jezení, sezení a sledování televize, což nás ostatně dohnalo

na váhu, která bohužel ukázala několik kilo navíc. I když se mnohdy nejednalo o velké přibrání na váze, vánoční kila jsou pro mnohé něco, čemu se chtěli vyvarovat a vyhnout. Pokud vás trápí, máme pro vás pár tipů, jak se jich snadno můžete zbavit, a to dokonce doma.

Mnozí lidé si myslí, že povánoční kila zaženou jen tak, že budou chodit do posilovny, ale posilovna opravdu není jediné místo, které vám pomůže kila odbourat. Pokud se stydíte cvičit před ostatními nebo pokud nemáte čas na to, abyste do posilovny chodili, máme pro vás dobrou zprávu – můžete totiž cvičit doma, a to s trenéry online.

Existuje mnoho trenérů, kteří mají na internetu nebo konkrétně na YouTube videa, v nichž cvičí a podle kterých cvičit můžete. Ostatně jen málokterý trenér má cviky účinné. Je proto nutné si projí recenze a reference, které vám řeknou, jaká cvičení se vyplatí a nevyplatí dělat.

Nicméně pokud se vám nechcete hledat na internetu a nechce se vám pátrat v referencích, máme pro vás dva tipy, díky kterým zhubnete povánoční kila i v pohodlí domova.

Cvičte s LadyLab Girl

O spalovačích tuků a podobných produktech značky LadyLab jste jistě slyšeli. Málokdo ale ví, že LadyLab má na svých oficiálních webových stránkách také LadyLab Girl, která předcvičuje skvělá, obvykle ani ne půlhodinový cvičení. Jednotlivé série cviků jsou vždy navrženy pro konkrétní část těla, tak můžete posilovat a cvičit přesně to, co potřebujete a co vás nejvíce trápí.

Klasika v podobě Jillian Michaels

Samozřejmě pokud nemáte chuť zkoušet něco nového, zkuste to opět s klasikou v podobě Jillian Michaels a jejích programů. Její programy jsou skvělé, sice náročnější, ale skvělé.

You may also like...