sjezdove lyze fisher

Sjezdové lyže Fischer

Jednou z nejznámějších značek lyží je Fischer. Jsou oblíbené mezi vrcholovými sportovci i běžnými rekreačními sportovci. Shání-li někdo pro novou sezonu nové lyže, určitě neopomene značku Fischer.

Co vám letošní modely lyží Fischer pro sezonu 16/17 představí nového

Tento tradiční výrobce se letos skutečně vytáhl a vyrukoval s něčím zcela originálním. Nová řada sjezdových lyží The Curv je určena zejména pro fajnšmekry. Tyto lyže jsou tak skvělé, že jsou zařazeny hned za závodními speciály. Pochlubí se trojitým rádiusem, jejich tuhost zlepšuje přídavek karbonu. Dva nové kousky přibyly u exkluzivní karbonové kolekce C-line. Univerzální sjezdové lyže Progressor dostaly pro tento rok pouze designový facelift. Pro všechny, kteří milují allmountain, je tu nová řada super lehkých lyží Pro Mtn s frézovaným dřevěným jádrem či karbonovou špičkou, které jsou dostupné v šířkách 74 až 95 mm pod patou.

Máte-li zájem spíš o touringové lyže, potom je vám k dispozici řada Transalp. I zde se setkáte s novinkou. Pro dospělé jsou to super lehké lyže Transalp 75, k nim se přidává ještě juniorská verze Transalp jr. Mezi lyžemi Fischer si vybere skutečně každý začínající i zkušený lyžař. Chcete-li se dozvědět více o nových lyžích značky Fischer, prohlédněte si detailní informace na portálu SNOW, který se specializuje na veškeré informace o sjezdovém lyžování. Mimo jiné zde najdete také přehled aktuálně prodávaných lyží, jejich hodnocení a výsledky ski testů. Ty vám určitě usnadní výběr těch nejvhodnějších lyží přesně pro vás.

Nepotřebujete zbrusu nové lyže? Potom vsaďte na bazarový prodej. Zde máte na výběr rovněž velké množství lyží, ze kterých můžete vybírat. Spolehněte se na špičkového rádce, časopis SNOW a web SNOW.cz, a vyberte si sjezdové lyže Fischer.

You may also like...