víno

I víno patří ke správnému životnímu stylu

Většina žen se těší vždy z práce domů. I když se třeba v práci může dít hromada skvělých věcí, které se doma nestanou, i když mohou potkat nejrůznější lidi, které jistě také doma nemají, přece jen je mnohdy něco stále láká domů. Dny, kdy je v práci naprosté dusno, protože jste zkazili důležitou prezentaci, zapomněli jste na vyzvednutí šéfa na letišti či jste jen špatně udělali jeden jediný soubor na počítači – takové jsou naprosto nejhorší a vždy se nemůžete dočkat konečné hodiny, kdy už budete moct odejít do práce domů, protože přesně tam vás čeká jeden radostný přítel, který je tu vždy pro vás, ať už chcete nebo nechcete. Možná by si řada mužů mohla myslet, že se jedná o příjemnou horkou vanu s pěnou a s oblíbeným hrdinou z knihy, ale není tomu tak. Ženy se totiž vždy těší na tu krásnou láhev vína, která se jim chladí v lednici. Jedná se o naprosto nejlepšího kamaráda, ke kterému se někdy přidá i ta nejlepší kamarádka už z masa a kostí.

Víno je tu pro nás i ve chvíli, kdy se rozhodneme zhubnout

Každý zná o víně fámy, které v sobě nesou především mýty týkajících se přibrání. Naneštěstí se z vína nepřibírá, pokud tedy nejste ten typ člověka, který vypije opravdu láhev za jeden jediný večer. Víno je tělu obecně prospěšné, zejména to červené, protože pomáhá červeným krvinkám. Ovšem vážně se nesmí vypít celá láhev! Zkuste to nejdřív jen se dvěma deci a u nich také následně zůstaňte. Vyhněte se však bublinkovým podobám! Doporučuje se především polosuché nebo suché víno, na barvě už tak nesejde. Nejlepší je, ještě jednou, to červené, a to zhruba v množství dvě deci za večer.

K vínu však samozřejmě náleží i sýr, ale tomu se ve večerních hodinách raději vyhněte. Nemusíte přece spořádat celý hermelín a k tomu ještě plísňový sýr – to hubnutí by nebylo zrovna účinné, tomu můžete stoprocentně věřit.

You may also like...