Lukáš Bauer a City Cross Sprint

Lukáš Bauer a City Cross Sprint

Do finále se sice Lukáš Bauer neprobojoval, ale rozhodně byl největším idolem celého ČEZ City Cross Sprint v běhu na lyžích. Tento závod se konal v Dolní oblasti Vítkovic již po šesté a sklidil velký úspěch od veřejnosti, která přišla podpořit závodníky ve velkém, množství.

Lukáš Bauer si závod velice užil, i když jeho premiéra byla pomalá, jelikož atmosféra byla příjemná a všichni si závod moc užívali. Bauer ukončil svou kariéru a momentálně se věnuje týmu Bauer Ski Team, který je zaměřený na běžkařské maratóny.

V Ostravě poprvé na závodě

V Ostravě závodil Bauer poprvé, protože vždy, když se závod konal, on musel dát přednost jinému závodu či se připravoval na mistrovství světa. V Ostravě studoval na Vysoké škole báňské, takže sem jezdil velice často, ale až letošní rok se konečně poštěstilo a on se mohl závodu účastnit.

Dle jeho názoru by se mohl ostravský závod jednoho dnes zapojit do Světového poháru, jelikož na závod byly slyšeny pouze chvály, avšak vše stojí obrovské peníze. Ambice jsou dle Bauera reálné a světová lyžařská federace by mohla být okouzlena místním unikátním prostředím.

You may also like...