na běh kvalitní obuv

Ke každému běhu je zapotřebí vlastnit kvalitní obuv

Jestliže toužíte po zhubnutí svých přebytečných kil, která jste nabrali přes vánoční svátky, pusťte se do toho hned. Proč také otálet, vždyť jaro a následné léto je tu cobydup. Ani se nenadějete a budete moct vklouznout do plavek. K těm je ale zapotřebí alespoň pevná postava. Žádná žena přeci nevidí ráda svou pohybující se pneumatiku na břiše. Je proto načase začít něco dělat. Přestaňte lenivět po Vánocích, už přece nejsou, a vydejte se vstříc štíhlé postavě.

Nejprve začněte kvalitním a pravidelným stravováním. Naučit se dodržovat toto pravidlo bude asi nejtěžším oříškem, se kterým se setkáte. Je zapotřebí, abyste dodržovali chody dne. Jestliže se vám to podaří, osmdesát procent úspěchu je za vámi.

K tomu je nutno samozřejmě pravidelně pít. Minimálně dva až tři litry denně. Nenechávejte tuto povinnost až na večerní hodiny. Ledviny o nečekané překvapení opravdu nestojí a jen jim přitížíte. Zkuste proto pít průběžně během dne, i kdybyste možná nedosáhli požadovaného množství. Chce to začít krok po kroku.

Třetím pravidlem, bez kterého hubnutí nejde vůbec, je cvičení nebo alespoň jakýkoliv pohyb. Nejlepší je plavání či tenis. Co se týče domácích cvičení, tak volte raději cviky s trenéry – online videí naleznete nespočet. Co zaručuje také štíhlost a pevnost, je běh. Běhání v zimě je dokonce o něco zdravější než to letní. Nemeškejte tedy ani minutu, oblečte si minimálně tři vrstvy funkčního prádla a vyrazte na svou oblíbenou cyklostezku. Mimo dobré oblečení, jako jsou, již zmiňované, vrstvy funkčního prádla, čepice, tunel a rukavice, je zapotřebí vlastnit dobrou obuv. Jelikož zatěžujete nejvíce své nohy, dbejte na to, abyste je měli kvalitně obuty. Chce to mít speciálně upravenou podrážku. Musíte se v nich také cítit pohodlně. Špatná obuv jinak může způsobit například bolest pat.

You may also like...