Poslední letní měsíc je tu. Jak si ho zpříjemnit?

Poslední letní měsíc je tu. Jak si ho zpříjemnit?

Je tu poslední letní měsíc, který všichni známe pod názvem “srpen”. Během toho měsíce se děti začínají připravovat do školy, protože už se jim jejich prázdniny chýlí ke konci. Studenti vysokých škol se začínají těšit na to, že už jim skončí jejich pracovní čtvrt rok. Dospělí trochu truchlí, protože končí sezona letních dovolených, kterou si nestihli užít do plna. Pokud jste milovníkem léta a truchlíte, že léto se line ke svému konci, ještě si vychutnejte poslední dny. Máme hned několik tipů, jak si konec léta zpříjemnit.  

Tipy, jak si zpříjemnit léto 

  • Užijte si ještě letní sporty. Zanedlouho totiž budete muset schovat jak kolečkové brusle, tak kolo nebo skateboardy, případně longboardy.  
  • Zajděte na letní festivaly. Festivaly zkrátka k létu patří, nenechte si ujít poslední hudební festivaly nebo třeba divadelní představení pod širým nebem.  
  • Zajeďte si do zoo. Během jiných ročních období bude pravděpodobně zavřené třeba safari ve Dvoře Králové, kde jsou k vidění zvířata volně pobíhající.  
  • Navštivte hrad nebo zámek. I těmto krásným stavbám totiž zanedlouho opět skončí jejich provozní doba. Využijte toho, dveře zámků a hradů se posléze otevřou až během května.  
  • Vydejte se do termálních lázní. Zde si odpočinete, navíc naberete sílu na přicházející podzim, který se každým rokem nese ve znamení prací na zahradě nebo sklízení toho, co jsme si vypěstovali.  
  • Běhejte při západech slunce. Zanedlouho totiž přijdou sychravá rána a ještě sychravější večery, během kterých nebude běhání tak příjemné. Navíc západy sluníčka nás minou, užijte si je během léta.  
  • Běžte na střechu Lucerny. A obdivujte krásnou Prahu. Střecha Lucerny nebývá otevřená neustále, doporučujeme na ni jít co nejdříve, během zimy se zde už nebude dát sedět.  
  • Dejte si poslední letošní aperol. Ten zkrátka k létu patří! Lidé si bez parádního a dobrého aperolu neumí představit den. Proto zajděte do oblíbeného baru a tento skvělý alkoholický nápoj vyzkoušejte.  

You may also like...