roztrhané džíny

S čím kombinovat roztrhané džíny?

Móda stále přichází s nejrůznějšími nápady, jak skloubit a sladit oblíbené kousky dohromady. Dříve by nás ani nenapadlo, že bychom lodičky mohli kombinovat s džínami – měli jsme zažité, že se k nim hodí pouze šaty a sukně. Tenisky jsme si naopak nemohli představit s ničím jiným, než jsou kalhoty nebo šortky. A dnes je nosíme i k letním šatům a sukním. A výsledek je skvělý! Tento styl ocenily především sportovkyně, protože právě ony jsou proti podpatkům, na nichž neumí chodit a přednost dávají pohodlnější obuvi. Elegantnější typy žen však upřednostňují hlavně možnost obléknout se stylově, ale zároveň i trochu pohodlně, i když to znamená nosit třeba lodičky – místo úzké sukně k nim totiž doladí džíny, které jsou k takovým lodičkám naprosto skvělé, hlavně ty roztrhané! K roztrhaným džínům se navíc hodí naprosto všechno.

Trend, který nás jen tak rychle neopustí

Roztrhané džíny se pokusily zaujmout na trhu už před více než dvěma lety. Při procházení ochodů jste nemohli narazit na jiné džíny, než ty s dírama. Většina žena se nadchla pro kolena ven, ale jiná část žen se přece jen nechtěla pouštět do roztrhaných džínů po celém jejich obvodu. Spousta z nich nebyla na takový styl zvyklá a přišlo jim zbytečné utrácet za něco roztrhaného tisíce korun. Najednou to však přešlo a takový typ džínů se stal naprosto populárním a úžasným. Tisícovkami už dámy jen rozhazovaly, protože takový kousek jim v šatníku nesměl chybět.

Dámy totiž pochopily, že tento trend jen tak z módy nevyjde. Populární už je velice dlouho, a i když se v obchodech prodávají i jiné nádherné kousky, přece jen žádný z nich nepřekoná roztrhané džíny. A divíte se? Dají se zkombinovat úplně se vším. Nejlépe se k nim hodí především basic trička, která jsou vzadu delší a rozparek je třeba až do půli boků.

You may also like...