relax

Dopřejte svému tělu zasloužený relax

V zimním období býváme často unavení a bez energie. Celé dny bychom nejraději proseděli pod dekou s hrnkem mátového čaje v jedné ruce a s knihou v druhé. To ale bohužel nejde. Práce a další aktivity jednoduše nepočkají. Přesto se vyplatí své tělo poslouchat a dopřát mu potřebný relax. Jinak nás k odpočinku donutí například pořádnou chřipkou.

Zařaďte odpolední siestu

Dostatek spánku je základním kamenem krásy i zdraví. Především v zimě bychom si ho měli dopřát dostatek. Během spánku si naše tělo i mysl odpočinou a naberou sílu k dalším aktivitám. Nebojme se si zdřímnout i během dne! Například krátký spánek po obědě nám dobije baterky a my tak vydržíme déle produktivní!

Sportováním si zlepšíme náladu

Sportování je v sychravém počasí to poslední na co máme pomyšlení. Přesto bychom se měli alespoň párkrát do týdne přemoct a jít si zacvičit. Vyzkoušet můžeme posilovnu, plavání nebo třeba skupinovou lekci tance. Během cvičení se nám vyplaví i hormony štěstí neboli endorfiny. To není v období podzimních chmur vůbec na škodu!

Přepálené tuky vynechejte a raději vsaďte na zelí

V zimním období naše tělo zbytečně zatěžujeme i nevhodným jídlem. Po hranolkách, pizze a dalších tučných laskominách budeme ještě unavenější. Vybírat bychom si měli lehká jídla plná vitamínů. Energii nám dodají třeba oříšky a semínka. Můžeme je přidávat do salátu nebo krémových polévek. Pořádnou porci vitamínů nám dodá i kysané zelí.

Slyšeli jste o vakuové masáži?

Unavenému tělu bychom měli dopřát i speciální péči. Vakuová masáž od specialistů z kliniky Mediestetik podpoří náš imunitní systém, zregeneruje unavené svaly a má čiroké spektrum použití přístroje, které zahrnuje zpomalení procesu stárnutí, formování postavy, hubnutí, zvýšení množství kyseliny hyaluronové, zvýšení obranyschopnosti organismu, řešení efektu pomerančové kůry a řady dalších. Naše pokožka bude navíc po ošetření viditelně zpevněná. Pomocí metody Mantis MR si můžeme nechat ošetřit jakoukoli část těla. Ideální je kůru podstoupit pravidelně dvakrát týdně.

You may also like...