lyžařské středisko

Špindlerův mlýn nejen jako lyžařské středisko

Pokud máte město Špindlerův mlýn spojeno pouze s lyžováním, rychle Vás vyvedeme z omylu. Tato oblast je v letní sezóně velmi často využívaná také pro horská kola či pěší turistiku. Přímo z města totiž vede 10 km dlouhá turistická stezka přímo na nejvyšší horu Sněžku. Najdete zde také aquapark, což ocení především ti menší z Vás.

Jako v bavlnce

Přesně tahle se budete cítit, když navštívíte hotel Orea Resort Horal, který se nachází přímo v srdci Krkonoš. Resort nabízí 164 pokojů, bar a 2 restaurace s jedinečným výhledem. Najdete zde také wellness s bazénem, solárium, vířivku, saunu či whirlpool, kde si můžete odpočinout Pro sportovní nadšence je k dispozici fitness centrum, tenisová hala a kurt, minigolf, půjčovna s horskými koly a sportovními potřebami či lezecká stěna. V zimním období můžete využít lyžařské středisko Sv. Petra, které se od hotelu nachází jen 15 minut chůze. V letních měsících se zase můžete vydat na hory nebo se projet po vyznačených cyklotrasách, kterých je zde dostatek. Pokud cestujete s dětmi, určitě je potěší animační programy, které jsou pro ně o letních prázdninách a v zimních měsících připraveny. Ať už tedy cestujete sami nebo s rodinou, v hotelu Orea Resort Horal si každý najde to své. Pokud tedy ještě stále váháte, kam se vydat třeba na prodloužený víkend, už nemusíte. Hotel Orea Resort Horal je jasnou volbou.

Kdo mi s výběrem ubytování pomůže?

Pokud si nevíte rady a potřebujete s objednáním pobytu pomoct nebo najít jiné vhodné ubytování, určitě se obraťte na DCK Rekrea Ostrava, která vše potřebné vyřídí za Vás.

You may also like...