Hubneme díky potravinám. Jaké pomáhají snižovat přebytečné kilogramy?

Hubneme díky potravinám. Jaké pomáhají snižovat přebytečné kilogramy?

Chcete se opět obout do hubnutí? Chcete se zase pyšnit opravdu krásnou postavou, proto se snažíte aktivně zhubnout přebytečné kilogramy? Kromě posilovny a dostatečného pitného režimu vám pomůže několik potravin, které hubnutí podporují. Sice se po nich nezhubne ihned, jsou to opravdu pomocníci, ale v jídelníčku si je zamilujete! 

Maliny nejsou jenom chutné a zdravé 

Jednou takovou potravinou podporující hubnutí jsou maliny. Mluvíme zde o ovoci, které není jenom chutné a zdravé, ale které navíc obsahuje takzvané ketony. Hovoříme o látce, která napomáhá tělu budovat svalovou hmotu. To vede k vyššímu spalování tuků. Přidejte si je tedy do své snídaně nebo třeba si je dopřejte k obědu.  

Grapefruit pro rychlejší metabolismus 

Mezi další opravdu velké pomocníky při hubnutí patří i grapefruit, který se většinou konzumuje tak, že se pocukruje. Ať už jste zvyklí ho konzumovat tak či onak, pamatujte na jednu věc, a sice že podporuje metabolismus, který je díky němu daleko rychlejší. To vede k rychlejšímu spalování cukrů a k rychlejšímu hubnutí.  

Grep mimo jiné také obsahuje velkou spoustu vitaminu C, což znamená, že významně posílí imunitní systém. Proto s tímto citrusem, který je nyní snadno k dostání, zahajte svůj den.  

Vejce patří do hubnoucích potravin 

I když se to možná nezdá, i vajíčka patří mezi potraviny, po kterých se hubne. Bohužel jsou podceňovanou potravinou a zlí jazykové o vejcích tvrdí, že nejsou plnohodnotnou potravinou. Ale to je samozřejmě omyl. Vajíčka obsahují tělu prospěšné a potřebné látky, které navíc podporují buněčnou regeneraci. Navíc obsahují i velké množství vitaminu A, což je jeden z významných antioxidantů, proto o přínosech vajíčka nemůže být ani pochyb, ani sporu. 

Mezi hubnoucí potraviny dále patří 

  • Jablka 
  • Máta 
  • Zázvor 
  • Chilli papričky 
  • Konopná semínka 

You may also like...