Jak se správně obléct na cvičení?

Jak se správně obléct na cvičení?

Rozhodli jste se se svou postavou konečně něco udělat? Chcete konečně dosáhnout štíhlé linie, o které tak dlouho sníte? Vaše sny se mohou proměnit ve skutečnost, pokud začnete pravidelně cvičit. Pravidelné cvičení vyžaduje jenom pevnou vůli a silné odhodlání. A samozřejmě se musíte na toto cvičení taky správně obléknout. Říkáte si, že na oblečení nezáleží? Ale kdepak. Právě na oblečení záleží nejvíce.  

Outfit dodá sebevědomí 

Pokud se chystáte do posilovny, měli byste se obléknout do slušivého outfitu. I když vaše postava není úplně dokonalá, pravdou je, že vám outfit dodá to pravé sebevědomí. Nechoďte do posilovny ve vytahaných teplácích a roztrhaném tričku, to se na vás budou lidé dívat s odporem. Vytáhněte nejhezčí legíny, delší tričko, které zahalí nedokonalý zadeček a vydejte se běhat na páse. Navíc do posilovny skvěle zapadnete, lidé si vás tedy nebudou nijak všímat.  

Hlavně, ať oblečení neškrtí 

Pokud vám smíme poradit, oblečení by vás rozhodně nemělo škrtit a ani by nemělo nikde plandat. Při výběru sportovního oblečení na cvičení tak neponechávejte nic náhodě. Pokud toužíte po kvalitním oblečení, doporučujeme sáhnout po značkovém topu nebo po vkusných šortkách, které budou tak akorát volné, nebudou nikde táhnout a nebudou škrtit v pase.  

Myslete na to, že oblečení nemá škrtit ani táhnout, na druhou stranu když bude moc volné, snadno se můžete zachytit či oblečení si roztrhnout.  

Mějte i vhodné sportovní doplňky 

Pokud vám smíme poradit, mějte u sebe i vhodné sportovní doplňky. Čelenka zabrání vašim vlasům, aby vám padaly do obličeje, gumičky do vlasů vlasy zafixují, sportovní hodinky vám prozradí, kolik kalorií jste za daný den spálili. A nezapomeňte na potítko, které vám bude efektivně stírat pot z rozehřátého čela.  

S sebou si do každé posilovny vezměte i ručník, který taky utře stékající pot, navíc se vám bude hodit po sprchování. 

You may also like...