Oblečte se moderně

Oblečte se moderně i na trénink či běh!

Oblečení je záležitost zejména žen. Denně jsou schopny navštívit obchodní dům a koupit si nejaktuálnější módní trendy, kterých mají doma už tři šuplíky. Někdy se zkrátka vyplatí mít od jednoho kousku více barev, ale to například muži nikdy nedokážou pochopit. Jedná se však o věc, se kterou se musí smířit každý, kdo chce se ženou dobře vycházet.

Móda se denně mění, a tak se není čemu divit, když jsou ženy ochotny věnovat nakupování veškerý svůj volný čas. Je ovšem nutné podotknout, že se nyní nejnovější trendy promítly zejména do oblasti sportovního oblečení. Na své si tedy přijdou zejména ty ženy, které jsou sportovněji založené. Rozrostla se totiž škála funkčního prádla, které je určeno především k běhu. Běh se stal totiž za poslední roky opravdu populárním sportem, který je denně provozován u velké většiny z nás. Jenže na každý běh se musíte dobře obléknout. Funkční mikina, legíny a tričko s krátkým rukávem bylo podmínkou, stejně jako kvalitní obuv, jež musela mít alespoň dobrou podrážku. Nyní se ale musíte zaměřit ještě na modernost kousků, které si oblečete. I když se při běhu zpotíte a na konci nebudete vypadat zrovna přitažlivě, musí pánské (nebo také dámské) oko přilákat alespoň váš stylový look.

Kombinujte barvy, ale ne značky!

Mnoho žen se pustí do nakupování funkčního prádla opravdu s chutí, ale často si domů přinese různé kousky různých značek. Je sice super, že jste si koupili opravdu kvalitní prádlo určené k běhu, ale pakliže chcete působit moderně, nekombinujte odlišné značky. Při každém běhu buďte věrní pouze jedné značce, i když během týdne můžete prostřídat takových značek i pět. Barvy si kombinujte, jak je vám libo, ale u značek si dejte pozor. Možná se to nyní může zdát řadě žen jako nesmyslné, ale opravdu nepůsobí dobře, když máte na nohách boty značky Adidas, pak přes celé stehno obrovskou značku Nike a na zádech mikiny velké slovo „Reebook“. Nejste chodící reklamní kampaň pro všechny.

You may also like...