Smoothies

Smoothies doplní každodenní snídani

Všední ráno každé z nás bývá většinou hodně hektické. Většinou nestíháme, protože jsme zaspali. Oblečeme tedy na sebe to první, co najdeme a vyrážíme do práce. Nasedneme do auta, ale pak se následně ještě vracíme zpátky domů, protože jsme zapomněli na důležité materiály do práce. Pak si koupíme rychle nějakou kávu v rychlém občerstvení a k tomu nezdravou snídani, jež je naprosto mimo naše zdravé stravování. Vše to sníme ve spěchu, protože přece jen jdeme nakonec pozdě. Ať si však říká, kdo chce, co chce – taková rána symbolizují nepříjemný den. Jistě to znáte a souhlasíte. Pokud máte nepříjemné vstávání, celý den se ponese ve znamení nepříjemností a věcí, které nám zrovna nehrají do dobré nálady. Proto si každé ráno raději zkuste přivstat a stíhejte kvalitní snídani. Pakliže si nestihnete vařit lívance nebo smažit vejce, zkuste to například se smoothie, což je nápoj, který vám hned po ránu dodá všechny potřebné vitaminy pro vaše odpoledne. Energie v jednom nápoji je habaděj, a tak váš den bude hned veselejší.

Receptů je plný internet

Pakliže vás smoothie baví a chutnají vám, rozhodně nezůstávejte pouze u jednoho receptu, který budete denně opakovat. Kupte si například knihu pojednávající o těchto receptech nebo prošmejděte internet, kde najdete receptů habaděj. Kdo miluje jahody, tak si udělá nějakou jahodovou podobu tohoto skvostného zdravého nápoje. Jestliže jste milovníky především banánů, mléčný banánový koktejl vám jistě rozjasní vaše ráno. Samozřejmě to nezkoušejte pouze s ovocnými směsemi, ale smíchejte si i oblíbenou zeleninu.

Nezapomínejte taky někdy kombinovat i ovoce se zeleninou. Člověk by řekl, že takové mixy nebudou zrovna chutné, ale mýlí se. Právě tyto směsi jsou ty nejlepší smoothie, které v sobě nesou obrovskou porci energie. Taky se můžete držet vaším základním pravidlem, že ráno ovoce, odpoledne zelenina –protože smoothie nám dělá nejen krásné ráno, ale i celý den!

You may also like...