Body Body Revolution

Body Body Revolution – nejúčinnější trénink současnosti

Vánoce jdou znát nejen díky prázdnotě v našich peněženkách, ale také díky obrovskému číslu, které ukazuje váha v okamžiku, kdy si na ni stoupneme. Holt je to zase stejné jako loňský rok. Vždy si jistě řeknete, že letošní vánoční svátky budete uždibovat jen kousky ovoce a při chuti na sladké zvolíte raději nějaký druh zeleniny. Jenže jak jsou stoly plné jídla, není se čemu divit, že vás dobroty rychle zlákají. Oříšky v cukru, oblíbené druhy cukroví nebo buráky jsou zkrátka velkými manipulátory. Nu což, je s tím načase začít něco dělat. Přebytečná kila sama jen tak nezmizí.

Jestliže toužíte zhubnout opravu efektivně, rychle a do krásné postavy, zkuste si promyslet, zda radši neinvestujete do osobního trenéra. Přece jen on ví, jaké cviky jsou pro jaký typ postavy vhodný. Pokud se opravdu rozhodnete šáhnout ještě hlouběji do peněženky kvůli pevné postavě, rozhodně to udělejte s myšlenkou, že se přihlásíte do programu Body Body Revolution.

Cvičení je založeno na elektrické stimulaci vašich svalů. Dalo by se říct, že možná právě proto je daleko více intenzivní než klasická cvičení s trenérem. Jelikož není zapotřebí cvičit déle jak dvacet minut, Body Body je přijatelné převážně pro pracující lidi. Ihned z práce můžete zamířit do posilovny. Nemusí vás ani trápit fakt, že jste si nevzali ručník či jiné potřebné věci. Protože tento program nepatří zrovna k nejlevnějším (zato se ale řadí k těm nejvíce účinným), v ceně je obsažen jak osobní trenér, ale i úbor, nápoje s proteinem, mýdlo, šampon i kondicionér. Nemusíte s sebou tedy vláčet ještě tašku navíc, ve které byste všechny tyto věci měli.

Intenzivita tohoto cvičení je velmi vysoká. Není se proto čemu divit, že už po šesti týdnech poznáte na svém tělu rozdíl. Můžete si být jisti, že se nebude jednat o malou změnu. Vaše tělo se zpevní, a to celkově. I na partiích, o kterých jste si mysleli, že zpevnit nejdou.

You may also like...