Co si nesmíte zapomenout vzít do posilovny?

Co si nesmíte zapomenout vzít do posilovny?

Rozhodli jste se, že začnete chodit do posilovny? Chcete se svým tělem konečně něco udělat? Chcete získat štíhlejší, pevnější postavu? Posilovny jsou dnes na každém rohu, proto do některé z nich zamiřte. Pokud jste však v posilovně nikdy nebyli, možná vás odrazuje fakt, že nevíce, co všechno si s sebou musíte vzít. Nezoufejte, prozradíme, co všechno si do posilovny s sebou vzít musíte a na co nesmíte zapomenout.  

Vybrali jsme jenom to nejdůležitější, co v posilovně nesmíte postrádat. Díky jednoduchému seznamu tak budete vědět, bez čeho se neobejdete. Jednotlivé položky si jen odškrtávejte, ať opravdu nic nenecháte doma.  

Potřebujete oblečení 

Potřebovat budete hlavně oblečení, nemůžete přece cvičit v džínách a svetru. S oblečením většina lidí samozřejmě počítá, jen málokdo na oblečení zapomene. Ideální je funkční prádlo, konkrétně legíny nebo šortky. Pakliže nejste majitelem funkčního prádla, doporučujeme vzít si klidně i kvalitní tepláky, které budou také dostačující. K tomu ideálně funkční tílko nebo bavlněné tričko.  

Nezapomeňte na boty 

Boty jsou součástí vaší fitness výbavy. Ať už budete běhat na páse nebo budete posilovat na stroji, boty budou vaší oporou. Nemusíte si kupovat žádné speciální boty, postačíte si s obyčejnými teniskami, které nosíte třeba na běh.  

Ručník 

Po cvičení se samozřejmě budete chtít osprchovat, nepůjdete z posilovny zpocení. Proto nezapomeňte ručník, případně také sprchový gel. Navíc ručník jako takový použijete i tehdy, kdy budete cvičit na strojích. Z hygienických důvodů se doporučuje ručník na strojích mít, bez něj by vám mohl být zakázán vstup na stroj. 

Láhev s vodou 

I když se ve většině fitness centrech dá koupit láhev s vodou, raději ji mějte u sebe. Zaprvé je voda ve fitness centrech drahá, zadruhé se nevyplatí spoléhat na to, že ve fitness centru opravdu voda bude. 

You may also like...