Zuzka Light

Patnáct minut se Zuzkou Light

Není zapotřebí zmiňovat to, že je polovina ledna za námi a před námi už vidíme krásné slunné dny jara. Po jaře ovšem přichází léto. Sice je ještě dostatek času, ale v květnu vám snaha shodit přebytečná kila bude skoro k ničemu. Do vysněné pevné postavy se nedostanete mávnutím kouzelného proutku nebo během jednoho měsíce. Je zapotřebí chvilku makat a potit se, pouze pak lze vidět výsledky.

Nejspíše patříte do skupiny pracujících lidí. Ti většinou žijí v domnění, že si nelze najít denně hodinku k tomu, aby cvičili s trenérem, chodili hrát badminton či tenis nebo ji trávili plaváním v aqvaparku. Žiji v mylné iluzi, že štíhlé postavy nemůžou dosáhnout při zaměstnání. Je to ale lež. Stačí si ubrat čtvrt hodiny denně třeba z času, který trávíte po večerech na sociálních sítích. Na internetu si vyhledejte cvičení se Zuzkou Light  a pusťte se vstříc za svým snem.

Intenzita se rozhodně vyplácí

Cvičení se Zuzkou je totiž pouze patnáctiminutové a velmi intenzivní. Zde fakt, že stačí minimálně dvacet minut pohybu, aby tělo začalo spalovat, se pomíjí. Cviky jsou natolik náročné a efektivní, že tělo probudí k životu během několika minut.

Možná se bude z počátku zdát, že se jedná o triviální cvičení, které denně zvládnete snadno, druhý den vás této myšlenky absolutně zbaví. Pocítíte totiž ukrutnou bolest partie, jež předešlý den posilovala. Je zapotřebí bolest přečkat a setrvat.  Sama ustoupí a už se nedostaví. Dbejte ovšem na to, abyste opravdu cvičili denně daný čas. Patnáct minut je krátká doba, vždy si ji lze najít (ať už se jedná o sobotu nebo středu). Pokud při cvičení dodržujete pitný režim a pravidelnou stravu, výsledky se k vám dostaví velmi rychle. Zhubnete nejen vzhledově, ale také číslo, které bude ukazovat váha, když si na ni stoupnete, se zmenší. Pyšnost bude potom rozhodně na místě.

You may also like...