Potraviny, které podporují hubnutí

Potraviny, které podporují hubnutí

Chcete konečně zhubnout přebytečná kila? Potřebujete shodit několik posledních kilogramů, ale nedaří se vám to? Doporučujeme vsadit na potraviny, které podporují hubnutí. Ty jenom zakomponujte do svého jídelníčku a metabolismus vám za to poděkuje. Rázem se zrychlí natolik, že začne spalovat kalorie o sto šest. Otázkou ale stále zůstává, jaké potraviny umí podpořit hubnutí a umí zrychlit metabolismus natolik, že se kalorie v těle nestihnou ani ohřát? 

Rajče 

Kdo by to byl řekl do obyčejného rajčátka, které mnoho lidí pěstuje na svém balkonu nebo zahrádce. Rajče patří k druhům zeleniny, které neobsahují prakticky žádné kalorie. Jen málokdo ale ví, že kalorie pomáhá rychleji spalovat. Navíc tělu dodává potřebné živiny a umí navodit pocit sytosti na delší dobu, což se rozhodně hodí.  

Ředkvička 

Co taktéž ještě donedávna rostlo na zahrádkách, je ředkvička. Jedná se o druh zeleniny, který je plný draslíku a kyseliny listové. Je to navíc skvělý antioxidant, který pomáhá odplavovat z těla všechny škodliviny, jež by v něm mohly napáchat neplechu. Ředkvičky taktéž umí podobně jako rajčata navodit delší pocit sytosti, tudíž nebudete mít tendenci se přejídat.  

Para ořechy 

I mnohé ořechy podporují hubnutí. Vezměme si například takové para ořechy, které jsou sice mastnější, ale za to umí zrychlit metabolismus. Stačí, když je budete chroustat u televize a metabolismus se začne pořádně roztáčet. Navíc pomáhá v boji proti celulitidě, a kromě jiného také posiluje imunitní systém člověka. A to se hodí v této době víc než kdy dřív.  

Zelený čaj 

Nápoj nebo surovina? To je nyní otázkou, ovšem díky tomu, že zelený čaj taktéž podporuje metabolismus čili podporuje člověka v hubnutí patří do našeho seznamu. Tělo vám za zelený čaj poděkuje, i když tedy musíte pamatovat na dodržování pitného režimu. Zelený čaj má tendenci dehydratovat organismus, proto si k němu dejte vždy sklenici vody. 

You may also like...