Chytré aplikace, které pomohou s hubnutím

Chytré aplikace, které pomohou s hubnutím

Dali jste se po novém roce do hubnutí? Chcete konečně dělat něco se svou postavou? Plánujete to letos všem na koupalištích ukázat se svou štíhlou linií? V takovém případě pravděpodobně trávíte hodně svého času v posilovnách nebo na běžeckých trasách. Dokonce se snažíte i svůj jídelníček trochu lepšit, zařazujete do něj hromadu zdravých potravin, vaše pokrmy jsou vyvážené a pestré. Aby vám šlo hubnutí ještě trochu líp, nabízí se možnost stáhnout si do mobilního telefonu mobilní aplikace, které vám s hubnutím pomohou. Víte, jaké jsou mezi lidmi podobnými jako vy oblíbené? 

Nike Training Club 

Mezi velice oblíbené aplikace patří například aplikace Nike Training Club, které se také jinak říká aplikace NTC. Jedná se o oblíbeného kapesního trenéra, v němž se najde celá řada připravených tréninků. Na výběr jsou jak tréninky s pomůckami, tak tréninky bez pomůcek. Navíc si můžete vybírat mezi silovými tréninky nebo domácím cvičením na vytrvalost či mezi jógovými pozicemi.  

Seven minute workout 

K dalším oblíbeným aplikacím při hubnutí patří také aplikace Seven minute workout, což je aplikace s krátkými, sedmiminutovými cvičeními, které jsou však velice efektivní. Pokud patříte k časově vytíženým jedincům, právě tato aplikace je rozhodně pro vás.  

Drinking regime 

Patříte k lidem, kteří mají problém dodržovat pitný režim? Pak byste měli mít v mobilním telefonu staženou aplikaci Drinking regime. Jedná se o aplikaci, která na základě zadaných základních údajů vypočítá, kolik litrů vody byste denně měli vypít. Stejně tak vám změří, kolik vody máte za den vypito a kolik vám vypít ještě zbývá. Můžete si dokonce nastavit i upomínky, abyste na pití vody nezapomínali.  

Sice jsou zmíněné aplikace jen v angličtině, to by vás však nemělo odradit. Všechny aplikace jsou velice dobře graficky zpracované, a tak snadno poznáte, co se po vás chce.  

You may also like...