kožichy s kapucí

I kýčovité kožichy na kapucích letos jedou

Móda s sebou často nese různé trendy. Jenže, jak se říká, sto lidí – sto chutí. I tady toto přísloví nezůstává pozadu. Ne každému se může líbit zrovna to, co akorát frčí. Zejména se může jednat o kousky, jako jsou například zvonové kalhoty nebo šněrovací trička. Tyto „hity“ měly raději zůstat spát ve starém šatníku osmdesátých let. Móda je ale stejně vytáhla ze své skrýše. Sice se i v těchto kouscích někdo našel a rád je nosí, dokonce je možná umí i skvěle zkombinovat, avšak většinou se ženy shodnou na tom, že raději kousek budou jen akceptovat, ne ho nosit. To stejné platí třeba i u kožichů.

Kožichy jako takové lze ale lehce strávit s porovnáním s těmi malými kožíšky na kapucích převážně na parce. Samotná parka je skvělou volbou pro jakoukoli ženu. Jedná se o delší bundu, převážně pod zadek, která se nosí jak na jaro či podzim, tak i na zimu. Je v ní zázračné teplo, proto se skvěle hodí do současných (až příliš) studených zimních měsíců. Skvěle zahřejí i naše ledviny, tudíž vás rodiče nebo partner či partnerka (tuto bundu naleznete i v pánském provedení) nebude kárat za to, že máte holé ledviny.

Jelikož je to jedna z mála zimních bund, která v sobě skrývá i kapuci, je vaší spásou ve chvíli, kdy začne sněžit nebo pršet, a vy nemáte po ruce ani čepici, ani deštník. Pokud máte ještě tu verzi parky, která má příjemný kožíšek na kapuci v přírodním provedení, vlastníte poklad. Momentálně se totiž rozeběhl zvláštní módní trend, u něhož je velká většina populace na rozpacích, zda se o trend jedná či je to jen nějaký hit, který vymyslela nějaká slečna u sebe doma při tvorbě „módních“ experimentů.  Jedná se o různé barvy těchto kožíšků. Převážně se stala populární výrazně růžová či sytě modrá barva. Na krásně zelené parce ovšem toto „vylepšení“ nevypadá vůbec dobře. Parka pak zcela ztratí na své kráse.

You may also like...